"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Журналісти опитали людей на вулицях Києва, в яких умовах навчатимуться їхні діти цього навчального року
Жителі Києва та люди з інших міст розповіли журналістам про проблеми нового навчального року. І школярі, і їхні батьки, кажуть, що дистанційна форма навчання дуже їм набридла. Проте вчитися у стінах школи через війну можуть собі дозволити далеко не всі.
Опитування на вулицях Києва провели журналісти Інформатора. Співрозмовниками були не лише кияни, а й жителі Харкова, Запоріжжя та Донецької області.
"У школі краще. Ти можеш спілкуватися з друзями. А дистанційно - це навіть не урок. БО можна списувати, а той просто встати з-за комп'ютера і вимкнути його", - каже учень середньої школи, який живе у Чернігові.
Йому пощастило: тут є добре облаштоване укриття, тому навчання буде очним. Про це говорять і кияни. У столичних школах з укриттями все добре, і діти можуть вчитися навіть там під час сигналу повітряної тривоги. А от люди з Донеччини та Харкова кажуть, що не відпускатимуть дітей до школи. В одних закладах укриття немає, а хтось із батьків просто боїться за дитину.
А загалом всі зійшлися на тому, що дуже хочеться повернути дітей у шкільні стіни. Бо живе спілкування ніколи не сформує у дитини потрібних навичок для соціалізації. А учитель в класі завжди дасть кращі знання, ніж з екрана монітору.
Рашисти не були б рашистами, якби не попсували українцям свято першого дзвоника. уранці 1 вересня до правоохоронців надійшло повідомлення про нібито замінування усіх шкіл столиці. Перевірки не виявили жодних вибухових пристроїв. На щастя, всі виклики виявилися фейковими, інформація про бомби не підтвердилася. Але евакуацію зі шкіл довелось провести.
А загалом цей навчальний рік в умовах війни буде особливим. Наприклад, українські школярі зможуть не відвідувати уроки у випадку "затяжних" повітряних тривог. Також міністр освіти Оксен Лісовий порадив педагогам та батькам зважати на психологічний та фізичний стан дітей. Якщо школяр втомився - йому без проблем можна дозволити "прогули" у школі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут.