“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Зараз трьох підозрюваних заарештували
В Ірані 20-річний Алі Фазелі Монфаред став жертвою своїх братів після того, як вони дізналися про його гомосексуальність. Йому відрізали голову.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Metro.
Як повідомили в іранській ЛГБТ-мережі, чоловік подав заяву про звільнення від обов’язкової військової служби, розкривши свою гомосексуальність. Коли йому прийшов лист зі звільненням від служби, Монфареда не було вдома. Лист, у якому говорилося про його гомосексуальність, прочитав його брат.
Потім брат сказав Монфареду, що їм потрібно поїхати в село Борумі, щоби відвідати батька.
Той погодився, і як тільки вони поїхали, двоє двоюрідних братів приєдналися до них і нібито допомогли обезголовити 20-річного чоловіка. Вони залишили тіло свого брата під пальмами, а потім зателефонували мамі й повідомили про вбивство брата.
Зараз трьох підозрюваних заарештували і, швидше за все, вони постануть перед судом за вбивство.
За даними правозахисників, багато геїв в Ірані вже були вбиті власними сім’ями «на захист честі».
Як раніше повідомляв Інформатор, у 2020 році відбулося 188 випадків нападів, дискримінації та інших порушень прав ЛГБТ в Україні. Це майже вдвічі менше ніж у 2019 році, коли правозахисники зафіксували 369 таких випадків.
Крім того, в Україні фахівці заявляють про необхідність створення в школах «простору почутого» для ЛГБТ-учнів. Це повинно підвищити впевненість підлітків у собі й успіхи в навчанні.