За сюжетом героїня Саші Заріцької переживає всі етапи екзистенційної кризи, такі знайомі кожному українцю, й завзято намагається вирватися із замкненого кола. Ця історія неодмінно відгукнеться людям, які так само чекають на весну в усіх сенсах цього слова.
Вчора також був високий показник з госпіталізації хворих
Захворюваність на COVID-19 в Україні тримається на високому рівні. За минулу добу два антирекорди: показник із захворюваності вперше перевищив 15 тисяч, а також госпіталізовано рекордну кількість хворих на COVID-19.
Про це сьогодні, 26 листопада, розповів на брифінгу Максим Степанов, - передає Інформатор .
«За добу в Україні було госпіталізовано 1 955 пацієнтів з коронавірусом. Попереднє рекордне значення було зафіксовано 25 листопада. Тоді до лікарень потрапили 1 818 осіб. Це новий антирекорд», - розповів Максим Степанов, міністр охорони здоров'я.
Інформатор нагадує, що в Україні новий рекорд з COVID-19: за добу 15 331 нових випадків .
Також нагадаємо, що за час пандемії в Україні звільнилися близько 34 тисяч медиків .