За Буданова на виборах готові голосувати все більше українців - опитування

За результатами соціології, 5% бар'єр на можливих виборах у ВР долають такі гіпотетичні та діючі політичні сили: партія Валерія Залужного, Європейська солідарність, партія Кирила Буданова та партія Володимира Зеленського

Підтримка Буданова
Буданов отримує все більше підтримки українців. Колаж: Інформатор

Умовна політична сила Кирила Буданова на ймовірних виборах у Верховну Раду набирає все більше підтримки серед українців. Якщо б голосування відбулося у найближчу неділю, його партія потрапила б у трійку лідерів. Обігнати її змогли б гіпотетична партія Валерія Залужного та "Європейська солідарність".

Також до парламенту могла б потрапити партія Володимира Зеленського. Про це свідчать результати опитування проєкту New Image Marketing Group, яке провели з 1 по 3 лютого 2026 року серед українців. Бар'єр у 5%, за даними соціології, подолали б наступні гіпотетичні та діючі політичні сили:

  • партія Валерія Залужного - 11,1%,
  • "Європейська солідарність" - 10,2%,
  • партія Кирила Буданова - 10,2%,
  • партія Володимира Зеленського - 9,9%.
  • партія Дмитра Разумкова - 4,8%.

За Буданова на виборах готові голосувати все більше українців - опитування 1

Підтримка умовної партії Кирила Буданова зросла на 4,8% порівняно з груднем 2025 року. Водночас за цей час більше підтримувати почали і "Євросолідарність" Петра Порошенка - на 1,8%. 

Однак до інших політичних сил підтримка падає. Наприклад, партія Залужного втратила 2,1%, партія Зеленського -1,2%, партія Разумкова - 0,5%.

З-поміж респондентів, які визначилися з вибором і підуть голосувати, п'ятірка лідерів залишається такою ж самою. Опитування показало наступні результати:

  • партія Валерія Залужного - 17%;
  • "Європейська солідарність" - 15,9%;
  • партія Кирила Буданова - 15,8%;
  • партія Володимира Зеленського - 15,2%;
  • партія Дмитра Разумкова - 7,4%.

Інші опитування

Президенту Володимиру Зеленському продовжують довіряти 61% українців, 33% не довіряють. Серед тих, хто довіряє президенту, 25% "повністю" довіряють йому, решта 36% - "скоріше" довіряють. Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС). 

Також за даними КМІС, половина респондентів (48%) вважають, що серед нинішньої влади є справжні фахівці, які можуть залишатися при владі після війни. Ще 42% вважають владу суцільно заплямованою і стверджують, що ніхто з її представників не має лишатися у владі після війни.

Крім того, українська дослідницька компанія Active Group оприлюднила результати нового соцопитування 4 лютого. Згідно з даними опитування, найвищий рівень підтримки серед потенційних кандидатів у президенти наразі має чинний глава держави Володимир Зеленський -— 22,3%. Його рейтинг поступово зростав протягом останніх місяців: з 17,8% у грудні 2025 року до 21,7% у січні 2026-го. За ним президентом, з помітним відривом йдуть Валерій Залужний та Кирило Буданов. При цьому рейтинг Буданова помітно зріс у лютому, тоді як у Залужного також помітно впав. 

Стежте за нами у Viber

Image
Оперативні новини та розбори: Україна, світ, війна. Підпишиться👇

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити