“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
У цьому році на місцях працювало менше журналістів через пандемію COVID-19
У 2020 році в світі було вбито 50 журналістів у зв'язку з їх професійною діяльністю. У 2019 загинули 53 журналісти.
Про це йдеться у звіті правозахисної організації «Репортери без кордонів»(RSF),- передає Інформатор .
Згідно з даними більшість зафіксованих випадків сталися в країнах, де немає військових конфліктів. Журналісти, загиблі у 2020 році, були вбиті через те, що вони висвітлювали теми корупції, організованої злочинності і забруднення навколишнього середовища.
За інформацією правозахисників, найнебезпечнішими для журналістів країнами, в поточному році були Мексика, Ірак, Афганістан, Індія, Пакистан.
Найвища кількість загиблих журналістів:
Нагадаємо, в Україні назвали кількість нападів на журналістів з початку року. Крім того, в міністерстві внутрішніх справ розслідують 173 кримінальні справи через перешкоди роботі журналістів.
Також Інформатор писав, що в квітні 2014 року викрали і вбили журналіста Василя Сергієнка.