"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
- Цю пісню я співала мамі, коли була маленькою. Зараз я співаю її з тою самою любов'ю, але вже дорослим голосом. Українською мовою. Тому що тепер і я, і країна, і час зовсім інші. Це не кавер. Це моє нове "дякую" мамі... Усім мамам України, - каже SWOIIA.
Державні діячі намагались виїхати за кордон без поважної причини
Державна прикордонна служба України не дозволила виїзд за кордон понад двом тисячам держслужбовців. Вони керувались правилами, які набули чинності у січні поточного року. Згідно з ними, потрібно мати вагому причину, щоб залишити країну.
Про це розповів на брифінгу речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко. За його словами, вказана кількість державних службовців намагалась виїхати за кордон не за тими умовами, які визначені правилами. Здебільшого вони заявляли про супровід своїх дітей.
"За час дії норми на державному кордоні було не пропущено більше 2 тисяч осіб, які перебували на контролі державної прикордонної служби. Вони намагались виїхати не за тими умовами, які визначені у правилах перетину кордону", – йдеться у повідомленні.
Згідно з нормою, яка набула чинності у січні поточного року, виїзд за кордон народних депутатів, депутатів місцевих рад, суддів, прокурорів, держслужбовців, які отримали "бронь" від військової служби, можуть виїхати за кордон виключно у службове відрядження.
Виняток з правила становлять чиновники, які самостійно виховують дитину віком до 18 років. У такому разі їм дозволений виїзд до дитини, яка на той момент перебуває за кордоном, або навпаки можна вивезти неповнолітню за межі країни. Також можна виїхати для лікування за кордоном чи у разі смерті членів сімей за кордоном.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.