Головна
Україна
Події
04:38, 7 Грудень
Информатор UA

Интро

До Києва зі столиці Латвії Риги відправили партію енергетичного обладнання, зокрема 100 теплових гармат та 49 дизельних генераторів. Друга партія, що включає 35 генераторів, очікується до кінця грудня. Про це повідомив посол України у Ризі Олександр Міщенко. Енергетичне обладнання надається Ризькою міською радою для нейтралізації негативних наслідків через російські обстріли столиці України, і є частиною загальної партії допомоги Києву від міста-побратима Риги загальною вартістю 200 тисяч євро, зазначив він. До Києва 6 грудня відправили 49 дизельних генераторів потужністю 5 кВа кожен і 100 теплових гармат потужністю 25 кВт. Вони будуть використані для облаштування пунктів обігріву, які організовуються місцевою владою у кожному районі столиці, а також комунальними службами для проведення ремонту систем електро- та теплопостачання. До кінця року до столиці України з Риги відправлять другу партію енергетичного обладнання, до якої увійдуть ще 30 дизельних генераторів потужністю 5 кВа, а також 5 генераторів потужністю 80-100 кВа. Посол уточнив, що акція надання допомоги від міста-побратима Києва - Риги, реалізується Ризькою міською думою разом із найбільшим латвійським благодійним фондом Ziedot.lv. Вона проходить під гаслом "Світла і тепла від Риги Києву!" На початку грудня литовці купили генератори та обігрівачі для України В Україну з Литви відправили першу партію генераторів та дизельних обігрівачів, які закупили мешканці цієї країни та представники бізнесу в рамках ініціативи "Зігрій Україну". Як уточнюють організатори акції, до першої посилки увійшли 15 обігрівачів, 20 генераторів та 55 універсальних приладів для освітлення, а також паливо, баки та мастило. Загальна вартість такої партії становить близько 65 тисяч євро. Ініціативу здійснює неурядова організація "Сильні разом" та Національний музей образотворчого мистецтва Литви. Другу партію планують відправити в Україну за кілька тижнів, а всього до кінця зими організатори акції сподіваються придбати та передати українцям 2 тисячі генераторів. Зазначається, що все обладнання відправлять до центрів біженців та реабілітаційних центрів України, до культурних установ, музеїв, які також вже стали багатофункціональними об'єктами. Нагадаємо, у Польщі у вівторок запустили кампанію зі збору коштів на закупівлю зимового спорядження для бійців бронетанкової бригади імені Пшецлава Ланцкоронського, яка створюється в Україні. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

З Риги до Києва прямують 49 генераторів та 100 теплових гармат

Читать на русском

Це допомога, яка реалізується Ризькою міською думою разом з благодійним фондом Ziedot.lv

Читать на русском
З Риги до Києва прямують 49 генераторів та 100 теплових гармат
Рига відправила в Київ генератори та теплові гармати

Це допомога, яка реалізується Ризькою міською думою разом з благодійним фондом Ziedot.lv

До Києва зі столиці Латвії Риги відправили партію енергетичного обладнання, зокрема 100 теплових гармат та 49 дизельних генераторів. Друга партія, що включає 35 генераторів, очікується до кінця грудня.

Про це повідомив посол України у Ризі Олександр Міщенко. Енергетичне обладнання надається Ризькою міською радою для нейтралізації негативних наслідків через російські обстріли столиці України, і є частиною загальної партії допомоги Києву від міста-побратима Риги загальною вартістю 200 тисяч євро, зазначив він.

До Києва 6 грудня відправили 49 дизельних генераторів потужністю 5 кВа кожен і 100 теплових гармат потужністю 25 кВт. Вони будуть використані для облаштування пунктів обігріву, які організовуються місцевою владою у кожному районі столиці, а також комунальними службами для проведення ремонту систем електро- та теплопостачання.

До кінця року до столиці України з Риги відправлять другу партію енергетичного обладнання, до якої увійдуть ще 30 дизельних генераторів потужністю 5 кВа, а також 5 генераторів потужністю 80-100 кВа. Посол уточнив, що акція надання допомоги від міста-побратима Києва - Риги, реалізується Ризькою міською думою разом із найбільшим латвійським благодійним фондом Ziedot.lv. Вона проходить під гаслом "Світла і тепла від Риги Києву!"

На початку грудня литовці купили генератори та обігрівачі для України

В Україну з Литви відправили першу партію генераторів та дизельних обігрівачів, які закупили мешканці цієї країни та представники бізнесу в рамках ініціативи "Зігрій Україну". Як уточнюють організатори акції, до першої посилки увійшли 15 обігрівачів, 20 генераторів та 55 універсальних приладів для освітлення, а також паливо, баки та мастило.

Загальна вартість такої партії становить близько 65 тисяч євро. Ініціативу здійснює неурядова організація "Сильні разом" та Національний музей образотворчого мистецтва Литви. Другу партію планують відправити в Україну за кілька тижнів, а всього до кінця зими організатори акції сподіваються придбати та передати українцям 2 тисячі генераторів. Зазначається, що все обладнання відправлять до центрів біженців та реабілітаційних центрів України, до культурних установ, музеїв, які також вже стали багатофункціональними об'єктами.

Нагадаємо, у Польщі у вівторок запустили кампанію зі збору коштів на закупівлю зимового спорядження для бійців бронетанкової бригади імені Пшецлава Ланцкоронського, яка створюється в Україні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.