Головна
Україна
Події
03:58, 7 Грудень
Информатор UA

Интро

У Польщі у вівторок запустили кампанію зі збору коштів на закупівлю зимового спорядження для бійців бронетанкової бригади імені Пшецлава Ланцкоронського, яка створюється в Україні. Керівник аукціону zrzutka.pl, через який здійснюється збір коштів, Бартош Янович на пресконференції повідомив, що українська сторона звернулася з ініціативою провести аукціон пам'ятних речей, пожертвуваних спортсменами, повідомляє "Польське радіо". Серед іншого, на аукціон були виставлені передані українськими боксерами Віталієм та Володимиром Кличками і Василем Ломаченком пам’ятні предмети, а також речі, передані польським футболістом Ґжегожем Крихов'яком. Організатори хочуть заохотити інших польських та українських спортсменів, а також спортсменів з інших країн пожертвувати на аукціон свої кубки чи спортивні пам’ятні речі. Донори, які пожертвують найбільшу суму, отримають, зокрема, світлини з автографами братів Кличків чи бутси Ґжеґожа Крихов’яка. До діяльності з просування аукціону також долучився благодійний Фонд Кульських, який від початку повномасштабного вторгнення РФ передає в Україну медичну допомогу. В Міністерстві оборони України запевняють, що зимової форми достатньо На речових складах Збройних Сил України зимової форми одягу вдосталь і ці склади організаційно спроможні в повному обсязі забезпечити весь особовий склад військових частин зимовою формою одягу. Про це повідомила заступник Міністра оборони України Ганна Маляр під час телемарафону «Єдині новини», відповідаючи на запитання журналіста щодо готовності забезпечення військовослужбовців зимовою формою. «Але, разом з тим, іноді можуть виникати складності логістичного характеру — не завжди у встановлені терміни вдається її довезти на окремі ділянки фронту, але це вирішується», — зазначила Ганна Маляр. Нагадаємо, після блокування Угорщиною 18 мільярдів євро макрофінансової допомоги від ЄС для України у 2023 році, прем'єр-міністр цієї країни Віктор Орбан почав виправдовуватись. За його словами, це нібито фейк, хоча рішення Угорщини озвучив міністр фінансів Міхай Варга.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

У Польщі збирають гроші на зимову форму для українських військових

Читать на русском

Українська сторона звернулася з ініціативою провести аукціон пам'ятних речей, пожертвуваних спортсменами

Читать на русском
У Польщі збирають гроші на зимову форму для українських військових
Польща передать Україні військову форму, закуплену на благодійні кошти

Українська сторона звернулася з ініціативою провести аукціон пам'ятних речей, пожертвуваних спортсменами

У Польщі у вівторок запустили кампанію зі збору коштів на закупівлю зимового спорядження для бійців бронетанкової бригади імені Пшецлава Ланцкоронського, яка створюється в Україні.

Керівник аукціону zrzutka.pl, через який здійснюється збір коштів, Бартош Янович на пресконференції повідомив, що українська сторона звернулася з ініціативою провести аукціон пам'ятних речей, пожертвуваних спортсменами, повідомляє "Польське радіо".

Серед іншого, на аукціон були виставлені передані українськими боксерами Віталієм та Володимиром Кличками і Василем Ломаченком пам’ятні предмети, а також речі, передані польським футболістом Ґжегожем Крихов'яком. Організатори хочуть заохотити інших польських та українських спортсменів, а також спортсменів з інших країн пожертвувати на аукціон свої кубки чи спортивні пам’ятні речі.

Донори, які пожертвують найбільшу суму, отримають, зокрема, світлини з автографами братів Кличків чи бутси Ґжеґожа Крихов’яка. До діяльності з просування аукціону також долучився благодійний Фонд Кульських, який від початку повномасштабного вторгнення РФ передає в Україну медичну допомогу.

В Міністерстві оборони України запевняють, що зимової форми достатньо

На речових складах Збройних Сил України зимової форми одягу вдосталь і ці склади організаційно спроможні в повному обсязі забезпечити весь особовий склад військових частин зимовою формою одягу. Про це повідомила заступник Міністра оборони України Ганна Маляр під час телемарафону «Єдині новини», відповідаючи на запитання журналіста щодо готовності забезпечення військовослужбовців зимовою формою.

«Але, разом з тим, іноді можуть виникати складності логістичного характеру — не завжди у встановлені терміни вдається її довезти на окремі ділянки фронту, але це вирішується», — зазначила Ганна Маляр.

Нагадаємо, після блокування Угорщиною 18 мільярдів євро макрофінансової допомоги від ЄС для України у 2023 році, прем'єр-міністр цієї країни Віктор Орбан почав виправдовуватись. За його словами, це нібито фейк, хоча рішення Угорщини озвучив міністр фінансів Міхай Варга. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.