“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Всього таких було 178 осіб
Суди в окупованому Криму видали у 2020 році укази про депортацію та примусове переміщення щонайменше 178 осіб, в тому числі 105 громадян України, йдеться у новій доповіді Управління Верховного комісара ООН з прав людини.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на “Інтерфакс-Украина".
"У 2020 році суди в Криму видали укази про депортацію та примусове переміщення щонайменше 178 осіб, які, за російським міграційним законодавством вважаються іноземцями, зокрема, 105 громадян України", - сказала глава Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні Матильда Богнер на прес-конференції в Києві 11 березня.
Богнер зазначила, що Православна церква України опинилася під тиском, зокрема, через втрату своїх культових споруд в Криму, представники інших віросповідань також опинилися під тиском. Окремим "Свідкам Єгови" висунуті кримінальні звинувачення у екстремізмі, здійснюються судові переслідування. "Правоохоронні органи в Криму провели не менше 19 обшуків в житлових приміщеннях, що належать "Свідкам Єгови", у 2020 році", - зазначила вона.
Вона зазначила, що у Криму ООН продовжувала фіксувати порушення міжнародних прав в області прав людини та міжнародного гуманітарного права, та надала рекомендації РФ, як державі-окупанту, як виправити це.
"Ми також висловлюємо стурбованість у зв'язку з подальшими повідомленнями про утримання під вартою без зв'язків із зовнішнім світом кримських ув'язнених, які відбувають покарання у РФ. Утримання під вартою без зв'язків із зовнішнім світом позбавляє ув'язненого будь-яких контактів із зовнішнім світом і неодноразово визнавалося формою тортур", - підкреслила Богнер.