У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Всього таких було 178 осіб
Суди в окупованому Криму видали у 2020 році укази про депортацію та примусове переміщення щонайменше 178 осіб, в тому числі 105 громадян України, йдеться у новій доповіді Управління Верховного комісара ООН з прав людини.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на “Інтерфакс-Украина".
"У 2020 році суди в Криму видали укази про депортацію та примусове переміщення щонайменше 178 осіб, які, за російським міграційним законодавством вважаються іноземцями, зокрема, 105 громадян України", - сказала глава Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні Матильда Богнер на прес-конференції в Києві 11 березня.
Богнер зазначила, що Православна церква України опинилася під тиском, зокрема, через втрату своїх культових споруд в Криму, представники інших віросповідань також опинилися під тиском. Окремим "Свідкам Єгови" висунуті кримінальні звинувачення у екстремізмі, здійснюються судові переслідування. "Правоохоронні органи в Криму провели не менше 19 обшуків в житлових приміщеннях, що належать "Свідкам Єгови", у 2020 році", - зазначила вона.
Вона зазначила, що у Криму ООН продовжувала фіксувати порушення міжнародних прав в області прав людини та міжнародного гуманітарного права, та надала рекомендації РФ, як державі-окупанту, як виправити це.
"Ми також висловлюємо стурбованість у зв'язку з подальшими повідомленнями про утримання під вартою без зв'язків із зовнішнім світом кримських ув'язнених, які відбувають покарання у РФ. Утримання під вартою без зв'язків із зовнішнім світом позбавляє ув'язненого будь-яких контактів із зовнішнім світом і неодноразово визнавалося формою тортур", - підкреслила Богнер.