Головна
Україна
16:28, 27 Листопада
Информатор UA

Интро

Україна наразі потребує найбільше боєприпасів для німецької системи ППО IRIS-T. Цього озброєння нашій державі треба більше. Про це розповів речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону. «Найбільше хотілося б мати достатню кількість боєприпасів до IRIS-T. Це дійсно чудовий комплекс, фактично нове покоління ЗРК… цього озброєння треба ще більше, бо воно покликане замінити ті наші старі комплекси», — заявив Ігнат. Але розповідати про конкретний дефіцит озброєння в Україні він не став. Пояснив це безпековою ситуацією в умовах війни. «Певно, якщо є стурбованість, якщо Захід постачає нам засоби протиповітряної оборони, значить вона буде посилюватися і дефіцит буде перекриватися», — зазначив речник. Що відомо про комплекс IRIS-T IRIS-T SLM (IRIS-T Surface Launched Medium Range) — зенітний ракетний комплекс ППО і ПРО середнього радіуса дії. Розробила систему німецька компанія Diehl Defence. Комплекс призначений для знищення літаків, вертольотів, безпілотних літальних апаратів, крилатих та балістичних ракет. Його розробку завершили у 2014 році. Про передачу Україні системи IRIS-T стало відомо 11 жовтня. Вона відбулася поблизу кордону України з Польщею. За словами президента Володимира Зеленського, німецька система протиповітряної оборони IRIS-T "добре себе показала". Вона вже залучена на південному напрямку України.  Зазначимо, Німеччина раніше давала дозвіл на експорт лише до Єгипту, але вони ще не надійшли замовнику. Тобто фактично випробування у бойових умовах новітньої зброї відбуватимуться саме в Україні. Також 20 жовтня німецька компанія Hensoldt передала для ЗСУ першу багатофункціональну радіолокаційну станцію TRML-4D. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Юрій Ігнат розповів, яких боєприпасів Україні не вистачає більш за все

Читать на русском

Україна потребує більше систем ППО

Читать на русском
Юрій Ігнат розповів, яких боєприпасів Україні не вистачає більш за все
Система ППО IRIS-T

Україна потребує більше систем ППО

Україна наразі потребує найбільше боєприпасів для німецької системи ППО IRIS-T. Цього озброєння нашій державі треба більше. Про це розповів речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону.

«Найбільше хотілося б мати достатню кількість боєприпасів до IRIS-T. Це дійсно чудовий комплекс, фактично нове покоління ЗРК… цього озброєння треба ще більше, бо воно покликане замінити ті наші старі комплекси», — заявив Ігнат.

Але розповідати про конкретний дефіцит озброєння в Україні він не став. Пояснив це безпековою ситуацією в умовах війни.

«Певно, якщо є стурбованість, якщо Захід постачає нам засоби протиповітряної оборони, значить вона буде посилюватися і дефіцит буде перекриватися», — зазначив речник.

Що відомо про комплекс IRIS-T

IRIS-T SLM (IRIS-T Surface Launched Medium Range) — зенітний ракетний комплекс ППО і ПРО середнього радіуса дії. Розробила систему німецька компанія Diehl Defence. Комплекс призначений для знищення літаків, вертольотів, безпілотних літальних апаратів, крилатих та балістичних ракет. Його розробку завершили у 2014 році.

Про передачу Україні системи IRIS-T стало відомо 11 жовтня. Вона відбулася поблизу кордону України з Польщею. За словами президента Володимира Зеленського, німецька система протиповітряної оборони IRIS-T "добре себе показала". Вона вже залучена на південному напрямку України. 

Зазначимо, Німеччина раніше давала дозвіл на експорт лише до Єгипту, але вони ще не надійшли замовнику. Тобто фактично випробування у бойових умовах новітньої зброї відбуватимуться саме в Україні. Також 20 жовтня німецька компанія Hensoldt передала для ЗСУ першу багатофункціональну радіолокаційну станцію TRML-4D.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.