У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Компанія Hensoldt передала Україні систему для виявлення ворожих ракет
20 жовтня німецька компанія Hensoldt передала Україні першу багатофункціональну радіолокаційну станцію TRML-4D. Вона є одною з складових комплексу протиповітряної оборони IRIS-T SLM. Передача відбулася поблизу кордону України з Польщею.
Це перша з чотирьох обіцяних радіолокаційних систем (РЛС) для виявлення ворожих ракет, яку отримала Україна. Німецька компанія Hensoldt, яка є постачальником TRML-4D, планує передати ще 3 системи у рекордно короткі терміни.
"Ситуація в Україні вимагає швидких і рішучих дій. Завдяки серійній виробничій лінії та відданості наших співробітників ми можемо постачати такі системи для захисту населення в найкоротші терміни." - зазначив генеральний директор компанії Томас Мюллер.
TRML-4D може виявляти, супроводжувати та класифікувати різні типи повітряних цілей, зокрема велику кількість різновидів крилатих ракет. Система може супроводжувати до півтори тисячі різних цілей із відривом до 250 кілометрів. Максимальна висота виявлення становить 30 кілометрів.
Компанія має багаторічний досвід роботи з радіолокаційними системами протиповітряної оборони та активно сприяє подальшому розвитку ключових технологій у цій галузі. Крім багатофункціонального радара TRML-4D, їх портфоліо також включає пасивний радар Twinvis, сімейство продуктів Spexer і радари для забезпечення безпеки морського та повітряного руху.
Бувши суто німецькими системами, рішення Hensoldt не залежать від іноземних технологій, і тому вони пропонують найвищий ступінь схвалення та сертифікації для експлуатації в Німеччині, а також найвищу можливу безпеку постачання. Водночас вони повністю сумісні з інтегрованою архітектурою ППО НАТО.
Німеччина обіцяє до кінця року передати багато військової техніки Україні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.
Ірина Шпак