Головна
Україна
08:16, 9 Серпня
Информатор UA

Интро

Десять тисяч українців з тимчасово окупованих територій та зон активних бойових дій отримають додаткові виплати. Розмір допомоги складає 2 200 гривень.  Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Міністерство соціальної політики України. "Міністерство соціальної політики України уклало Меморандум про взаєморозуміння з Відокремленим підрозділом іноземної неурядової організації "Acted" для надання грошової допомоги українцям, які проживають на тимчасово окупованих територіях або населених пунктах, які знаходяться у зоні активних бойових дій, та які подали заявку на її отримання через платформу "єДопомога", - йдеться у повідомленні. Допомогу отримають громадяни з числа найбільш вразливих груп з тимчасово окупованих територій та зон активних бойових дій. Розмір допомоги становитиме 2 220 гривень на особу на місяць одноразовою виплатою на три місяці. На початковому етапі це будуть мешканці Харківської, Донецької, Херсонської, Дніпропетровської та Миколаївської областей. Нагадаємо, в Україні виплати за поселення переселенців зростуть вдвічі. Крім того, в Україні пенсіонери-переселенці можуть отримати надбавку до пенсії у 20%. Також Інформатор писав, які документи потрібні для вступу дітей-переселенців у 1 клас. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. Заголовне фото: з відкритих джерел

Українці з тимчасово окупованих територій та зон активних бойових дій отримають додаткові виплати

Читать на русском

Допомогу отримають мешканці п'яти областей

Читать на русском
Українці з тимчасово окупованих територій та зон активних бойових дій отримають додаткові виплати

Допомогу отримають мешканці п'яти областей

Десять тисяч українців з тимчасово окупованих територій та зон активних бойових дій отримають додаткові виплати. Розмір допомоги складає 2 200 гривень. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Міністерство соціальної політики України.

"Міністерство соціальної політики України уклало Меморандум про взаєморозуміння з Відокремленим підрозділом іноземної неурядової організації "Acted" для надання грошової допомоги українцям, які проживають на тимчасово окупованих територіях або населених пунктах, які знаходяться у зоні активних бойових дій, та які подали заявку на її отримання через платформу "єДопомога", - йдеться у повідомленні.

Допомогу отримають громадяни з числа найбільш вразливих груп з тимчасово окупованих територій та зон активних бойових дій. Розмір допомоги становитиме 2 220 гривень на особу на місяць одноразовою виплатою на три місяці. На початковому етапі це будуть мешканці Харківської, Донецької, Херсонської, Дніпропетровської та Миколаївської областей.

Нагадаємо, в Україні виплати за поселення переселенців зростуть вдвічі. Крім того, в Україні пенсіонери-переселенці можуть отримати надбавку до пенсії у 20%.

Також Інформатор писав, які документи потрібні для вступу дітей-переселенців у 1 клас.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Заголовне фото: з відкритих джерел

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.