Головна
Україна
Події
16:26, 8 Серпня
Информатор UA

Интро

В Україні виплати за поселення переселенців зростуть вдвічі. Уряд підвищить суму компенсації з початком опалювального сезону.  Про це повідомила народна депутатка Галина Янченко, передає Інформатор.  "Виплати для людей, які приймають вдома переселенців та розмістили оголошення на сайті Прихисток, зростуть вдвічі. І можуть становити до 900 гривень за людину на місяць", - заявила Янченко. Ці суми можуть отримати власники житла, які безкоштовно приймають у себе вдома переселенців. Порядок отримання виплат не змінився, вам потрібно зробити лише кілька кроків: Розмістити оголошення на сайті "Прихисток" у розділі "Надати житло". Подати заяву до виконкомів органів місцевого самоврядування або ЦНАПУ до 5 числа кожного місяця. Отримати компенсацію не пізніше 20 числа. Важливі умови для отримання компенсації: Прихисток має бути безкоштовним. У власника житла не має бути заборгованості по комуналці. Нагадаємо, в Україні пенсіонери-переселенці можуть отримати надбавку до пенсії у 20%. Крім того, в Україні частина переселенців так і не отримали грошові виплати.  Також Інформатор писав, які документи потрібні для вступу дітей-переселенців у 1 клас. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

В Україні виплати за поселення переселенців зростуть вдвічі

Читать на русском

Порядок отримання виплат не змінився

Читать на русском
В Україні виплати за поселення переселенців зростуть вдвічі

Порядок отримання виплат не змінився

В Україні виплати за поселення переселенців зростуть вдвічі. Уряд підвищить суму компенсації з початком опалювального сезону. 

Про це повідомила народна депутатка Галина Янченко, передає Інформатор

"Виплати для людей, які приймають вдома переселенців та розмістили оголошення на сайті Прихисток, зростуть вдвічі. І можуть становити до 900 гривень за людину на місяць", - заявила Янченко.

Ці суми можуть отримати власники житла, які безкоштовно приймають у себе вдома переселенців. Порядок отримання виплат не змінився, вам потрібно зробити лише кілька кроків:

  • Розмістити оголошення на сайті "Прихисток" у розділі "Надати житло".
  • Подати заяву до виконкомів органів місцевого самоврядування або ЦНАПУ до 5 числа кожного місяця.
  • Отримати компенсацію не пізніше 20 числа.

Важливі умови для отримання компенсації:

  • Прихисток має бути безкоштовним.
  • У власника житла не має бути заборгованості по комуналці.

Нагадаємо, в Україні пенсіонери-переселенці можуть отримати надбавку до пенсії у 20%. Крім того, в Україні частина переселенців так і не отримали грошові виплати

Також Інформатор писав, які документи потрібні для вступу дітей-переселенців у 1 клас.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.