"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Для активного бізнесу період не найкращий: адже планета дії Марс 6 грудня повернула до ретроградного руху
У кліпі на пісню «Можливо, колись» я хотів передати не лише історію завершення стосунків, а й внутрішній пошук, який починається після цього. У відео я постаю таким, яким мене, можливо, ще не бачили: щирим, вразливим, емоційним.
Список складається на основі звітів груп правовласників та інших відомств
Єврокомісія внесла месенджер Telegram і соціальну мережу "ВКонтакте" до списоку ресурсів, які беруть участь в піратстві, сприяють йому і можуть отримувати від нього вигоду. Список, який складається на основі звітів груп правовласників, а також за сприяння Європолу, Європейського бюро по боротьбі з шахрайством і Відомства інтелектуальної власності ЄС.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на відповідний звіт, опублікований на сайті Єврокомісії .
Як говориться в доповіді, користувачі Telegram обмінюються нелегальним контентом, зокрема музикою, фільмами, телепрограмами та книгами, а також діляться посиланнями на інші сайти, що розміщують піратський контент. Telegram включений до списку спостереження, оскільки "правовласники повідомляють про недостатні дії у відповідь адміністрації при повідомленні про порушення". При цьому керівництво Telegram повідомляло Єврокомісії, що бореться зі шкідливим контентом і видаляє його впродовж 24 годин.
"ВКонтакте" на цій сторінці, тому що "правовласники повідомляють про велику кількість файлів, які порушують авторські права, а також про бездіяльність мережі у відповідь на скарги щодо запобіганню порушень". Користувачі соцмережі можуть мати несанкціонований доступ до фільмів і телепередач, в тому числі через вбудовані відеоплеєри, а також до книг. Це відбувається в групах, де користувачі можуть ділитися, завантажувати і викачувати контент. Функція пошуку дозволяє користувачам легко знаходити контент, що порушує авторські права, йдеться в доповіді.
У списку містяться також російськомовні стрімінгові сервіси Seasonvar.ru і Rezka.org, сайт Rlsbb.ru, на яких розміщені лінки на неліцензовану музику, фільми, книги, комп'ютерні ігри; російськомовний BitTorrent-трекер RuTracker.org, а також онлайн-бібліотека Bookfi.net, яка, ймовірно, працює з Росії або України.
Також Інформатор писав, що раніше в Telegram з'явилася функція відеодзвінків.