“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Пропозиція ще має бути розглянута Радою ЄС, і поки неясно, коли вона може бути реалізована
Європейська комісія пропонує приєднати Україну до спільного роумінгу. Відтак наша країна стала на крок ближче до зони безкоштовного роумінгу. У разі схвалення пропозиції українці зможуть користуватися ним на території країн-членів ЄС.
Це означає, що українцям, які відвідують ЄС, більше не доведеться платити додаткові збори за користування мобільним зв’язком. Про це йдеться у повідомленні Єврокомісії.
Включення України до зони безкоштовного роумінгу ЄС є одним з основних пунктів оновленого плану пріоритетних дій. Цей план є дорожньою картою повного впровадження поглибленої і всеосяжної зони вільної торгівлі між Україною та ЄС (ПВЗВТ) та подальшої інтеграції України до єдиного ринку ЄС. Це перший випадок розширення режиму внутрішнього ринку ЄС на Україну.
Тепер цю пропозицію розгляне Рада Європейського Союзу. Після згоди Ради Комітет з питань торгівлі між Україною та ЄС має прийняти спільне рішення про надання роумінгу взаємного режиму внутрішнього ринку. Швидкість інтеграції України у внутрішній ринок роумінгу ЄС залежатиме від темпів наближення та імплементації відповідного законодавства ЄС в Україні.
Наразі оператори зв'язку ЄС та України пропонують доступні або безкоштовні дзвінки між ЄС та Україною на добровільній основі. Завдяки цій домовленості близько 4 мільйонів людей, які рятуються від війни, мають доступний зв'язок, поки шукають притулку в ЄС. Добровільні заходи вживатимуться ще шість місяців, а нова домовленість охоплює тепер і дзвінки на стаціонарні телефони в Україні, а також нові типи операторів. Угоду про асоціацію, що включає ПВЗВТ між ЄС та Україною підписали 21 березня та 27 червня 2014 року. ПВЗВТ діє тимчасово з 1 січня 2016 року. Угода про асоціацію набрала чинності 1 вересня 2017 року. План пріоритетних дій на 2021—2022 роки був запроваджений, щоб стимулювати процес імплементації ПВЗВТ. Після того як Європейська Рада надала Україні статус кандидата 23 червня 2022 року, ЄС та Україна досягли нового етапу у своїх відносинах. У комітеті асоціації Україна — ЄС у торговельному складі 25—26 жовтня 2022 року обидві сторони погодилися переглянути та продовжити план пріоритетних дій, щоб зважити на ці нові пріоритети у 2023—2024 роках.
Раніше ми писали, що Україна стане частиною зони роумінгу ЄС. Крім того, Київстар, Vodafone та lifecell продовжили безкоштовний роумінг в ЄС.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.