Євро знову дешевшає, а долар дивує цифрами - НБУ встановив курс на 19 вересня

Читать на русском

Стало відомо, які ціни на валюту 19 вересня в Україні

Читать на русском
Обмін валюти
НБУ встановив оновлений курс валют на 19 вересня

Стало відомо, які ціни на валюту 19 вересня в Україні

Національний банк України встановив офіційний курс валют на вівторок, 19 вересня. Згідно з даними регулятора, американський долар залишився на стабільній позиції. Проте у випадку з євро - знову зміни. Стало відомо, що з цінами на валюту в пунктах обміну.     

Такі дані з'явилися на офіційному порталі Національного банку України. Зазначається, що американський долар залишається на показнику в 36,57 гривні. Водночас у випадку з євро, яке нещодавно подорожчало, знову "зміна курсу": станом на 19 вересня євро становить 38,99 гривні. Це на 3 копійки більше, якщо порівнювати з попереднім банківським днем.   

Курс валют на 19 вересня:

  • Долар США - 36,57 гривні;
  • Євро - 38,99 гривні;
  • Польський злотий - 8,41 гривні;
  • Швейцарський франк - 40,78 гривні;
  • Юань - 5,01 гривні.

При цьому слід враховувати, що в пунктах обміну ціни на валюту можуть відрізнятися від офіційних показників регулятора. Так, за даними порталу Мінфін, станом на 19 вересня купівля долара в середньому відбувається за курсом 38,34 гривні, а продаж — 38,55 гривні. Що стосується євро, то в середньому цю валюту можна купити за курсом 41,40 гривні, а продати — за курсом 41,10 гривні.

Прогнози експертів

Раніше банкір Сергій Мамедов поділився своїм прогнозом щодо курсу долара в Україні у другому півріччі 2023-го року. На думку експерта, немає факторів, які могли б призвести до знецінення гривні в найближчій перспективі. Банкір підкреслив, що наша національна валюта останнім часом відчутно зміцнила свої позиції у готівковому сегменті, що знижує попит на іноземну валюту.

При цьому начальник департаменту казначейства Глобус Банку Тарас Лєсовий вважає, що наприкінці вересня - на початку жовтня можлива подія, яка поверне нас до єдиного курсу валют. Тобто, йдеться про повернення до інфляційного таргетування та плаваючого курсу валют. Експерт вважає, що останній місяць літа був підготовчим для подальшої реалізації стратегії НБУ щодо лібералізації валютного ринку.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.