Головна
Бізнес
Економіка
08:01, 7 Грудень
Информатор UA

Интро

Національний банк України (НБУ) на середу, 7 грудня, встановив офіційний курс долара на рівні 36,56 гривні. Він залишився незмінним. Вартість євро зупинилася на рівні 38,48 гривні.  Про це свідчать дані на сайті регулятора. Євро впав у ціні на 25 копійок.  Курси валют НБУ на 7 грудня: 1 долар — 36,56 1 євро — 38,48 1 польський злотий — 8,18 1 швейцарський франк — 38,96 1 юань — 5,23. Джерело: НБУ  Чого чекати від курсу у грудні Економічний експерт Данило Монін у коментарі "24 каналу" зауважив, що за результатами листопада помітно, що ракетні удари та відключення електрики сильно б'є по бізнес-активності та доходах. Таким чином, очевидно, що причин для девальвації гривні в цілому немає. У зв'язку з погіршенням економічної ситуації новорічний пік продажів навряд чи відбудеться цього року. Тому варто очікувати навіть невелике зміцнення гривні до 38–40 гривень за долар на готівковому ринку в грудні. Експерт також зауважує, що наприкінці року Мінфіну доведеться закривати бюджетний рік, а кошти є тільки у валюті, щоб закрити гривневі витрати. Тому наприкінці року очікуються великі витрати валюти Мінфіном, що має сприяти також зміцненню гривні. Загальний прогноз – позитивно-оптимістичний за курсом на тлі погіршення загальної економічної ситуації в країні. Нагадаємо, курс долара на готівковому ринку падає другий місяць поспіль. Крім того, голова НБУ Кирило Шевченко подав у відставку та пояснив причину свого рішення. Також Інформатор писав, що НБУ анулював ліцензії 17 небанківським фінансовим установам. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Євро впав у ціні, скільки коштує долар? Курс валют в Україні на 7 грудня

Євро впав у ціні, скільки коштує долар? Курс валют в Україні на 7 грудня

Читать на русском

Євро подешевшав на 25 копійок

Читать на русском
Євро впав у ціні, скільки коштує долар? Курс валют в Україні на 7 грудня
Фото: "РБК-Україна"

Євро подешевшав на 25 копійок

Національний банк України (НБУ) на середу, 7 грудня, встановив офіційний курс долара на рівні 36,56 гривніВін залишився незмінним. Вартість євро зупинилася на рівні 38,48 гривні. 

Про це свідчать дані на сайті регулятора. Євро впав у ціні на 25 копійок. 

Курси валют НБУ на 7 грудня:

  • 1 долар — 36,56
  • 1 євро — 38,48
  • 1 польський злотий — 8,18
  • 1 швейцарський франк — 38,96
  • 1 юань — 5,23.
Джерело: НБУ

 Чого чекати від курсу у грудні

Економічний експерт Данило Монін у коментарі "24 каналу" зауважив, що за результатами листопада помітно, що ракетні удари та відключення електрики сильно б'є по бізнес-активності та доходах. Таким чином, очевидно, що причин для девальвації гривні в цілому немає. У зв'язку з погіршенням економічної ситуації новорічний пік продажів навряд чи відбудеться цього року. Тому варто очікувати навіть невелике зміцнення гривні до 38–40 гривень за долар на готівковому ринку в грудні. Експерт також зауважує, що наприкінці року Мінфіну доведеться закривати бюджетний рік, а кошти є тільки у валюті, щоб закрити гривневі витрати. Тому наприкінці року очікуються великі витрати валюти Мінфіном, що має сприяти також зміцненню гривні. Загальний прогноз – позитивно-оптимістичний за курсом на тлі погіршення загальної економічної ситуації в країні.

Нагадаємо, курс долара на готівковому ринку падає другий місяць поспіль. Крім того, голова НБУ Кирило Шевченко подав у відставку та пояснив причину свого рішення.

Також Інформатор писав, що НБУ анулював ліцензії 17 небанківським фінансовим установам.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.