Головна
Бізнес
Економіка
12:05, 6 Грудень
Информатор UA

Интро

У листопаді середній курс продажу готівкового долара в Україні знизився на 0,6% до 40,34 гривні. Це був другий місяць падіння курсу після безперервного зростання з жовтня минулого року. При цьому з початку цього року курс долара на готівковому ринку зріс на 48,3%. Про це йдеться у повідомленні Національного банку України. У жовтні 2022 року середній курс продажу готівкового долара в Україні знизився на 2,5% до 40,58 гривні.  За даними НБУ, обсяг продажів банками та обмінними пунктами готівкової валюти громадянам склав за місяць 1 370,0 млн доларів. При цьому у населення купили 1 130,4 млн доларів. Більшість угод провели небанківські фінансові установи. Вони продали населенню 943,3 млн доларів і купили 947,2 млн доларів. Зазначимо, що станом на 6 грудня, офіційний курс долара встановлений на рівні 36,56 гривні. Вартість євро зупинилася на рівні 38,73 гривні. Джерело: НБУ Яким долар буде в грудні  Попри всі складнощі інвестиційний банкір Сергій Фура не бачить підстав для падіння гривні. За його словами, долар не здорожчає до кінця 2022 року. Економіст Михайло Крапивко поділяє цю думку, і навіть більше – експерт заявляє про стабілізацію перед Новим роком. За його спостереженням, зазвичай перед святами люди обмінюють долари на гривні, щоб накрити на стіл та купити подарунки. Що стосується блекауту, то він може вплинути на споживання готівки. В такому разі підвищиться попит на валюту, але на курсі гривні до іноземної валюти це ніяк не позначиться. Чи очікувати на долар по 43 гривні? Фахівець вважає, що на це є достатньо шансів. Нагадаємо, українцям заборонили переказувати гроші з гривневих карток на закордонні. Крім того, голова НБУ Кирило Шевченко подав у відставку та пояснив причину свого рішення. Також Інформатор писав, що НБУ анулював ліцензії 17 небанківським фінансовим установам. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Курс долара на готівковому ринку падає другий місяць поспіль - НБУ

Читать на русском

Середній курс долара у листопаді складав 40, 34 гривні

Читать на русском
Курс долара на готівковому ринку падає другий місяць поспіль - НБУ
Фото: Апостроф

Середній курс долара у листопаді складав 40, 34 гривні

У листопаді середній курс продажу готівкового долара в Україні знизився на 0,6% до 40,34 гривні. Це був другий місяць падіння курсу після безперервного зростання з жовтня минулого року. При цьому з початку цього року курс долара на готівковому ринку зріс на 48,3%.

Про це йдеться у повідомленні Національного банку України. У жовтні 2022 року середній курс продажу готівкового долара в Україні знизився на 2,5% до 40,58 гривні. 

За даними НБУ, обсяг продажів банками та обмінними пунктами готівкової валюти громадянам склав за місяць 1 370,0 млн доларів. При цьому у населення купили 1 130,4 млн доларів. Більшість угод провели небанківські фінансові установи. Вони продали населенню 943,3 млн доларів і купили 947,2 млн доларів.

Зазначимо, що станом на 6 грудня, офіційний курс долара встановлений на рівні 36,56 гривні. Вартість євро зупинилася на рівні 38,73 гривні.

Джерело: НБУ

Яким долар буде в грудні 

Попри всі складнощі інвестиційний банкір Сергій Фура не бачить підстав для падіння гривні. За його словами, долар не здорожчає до кінця 2022 року. Економіст Михайло Крапивко поділяє цю думку, і навіть більше – експерт заявляє про стабілізацію перед Новим роком. За його спостереженням, зазвичай перед святами люди обмінюють долари на гривні, щоб накрити на стіл та купити подарунки. Що стосується блекауту, то він може вплинути на споживання готівки. В такому разі підвищиться попит на валюту, але на курсі гривні до іноземної валюти це ніяк не позначиться. Чи очікувати на долар по 43 гривні? Фахівець вважає, що на це є достатньо шансів.

Нагадаємо, українцям заборонили переказувати гроші з гривневих карток на закордонні. Крім того, голова НБУ Кирило Шевченко подав у відставку та пояснив причину свого рішення.

Також Інформатор писав, що НБУ анулював ліцензії 17 небанківським фінансовим установам.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.