Євро-2024: Зірка Італії вже зверхньо погрожує Україні

Доля путівки на чемпіонат Європи вирішиться у матчі Україна - Італія

Євро-2024
Маттео Дарміан забив за збірну Італії вперше за 8 років

У понеділок, 20 листопада, збірна України у вирішальному матчі кваліфікації на Євро-2024 зустрінеться зі збірною Італії. Італійці зрівнялись за очками з нашою національною командою, обігравши збірну Північної Македонії з рахунком 5:2. Автором першого м’яча у тому матчі став Маттео Дарміан. Він відкрив рахунок на 17-й хвилині.

Після розіграшу кутового та подачі з лівого флангу Дарміан головою замкнув дальню штангу. Італія вела 3:0, але пропустила два м’ячі. Втім потім італійці забили ще двічі і здобули впевнену перемогу. Коментар Дарміана щодо гри наводить сайт UEFA.

"У нас був правильний підхід. Крім мого гола, було важливо відкрити рахунок, і нам це відразу вдалося. У другому таймі ми могли краще справлятися з деякими ситуаціями, але нам все ж таки вдалося здобути три очки".

Італії для виходу на Євро-2024 достатньо набрати одне очко. Втім команда гратиме на перемогу.

"У нас є два дні на підготовку до матчу у понеділок. Як і завжди, ми вийдемо на поле, щоб набрати три очки", - самовпевненно заявив захисник збірної Італії.

Турнірне становище перед вирішальним матчем

Збірні України та Італії мають в активі по 13 очок. Але в Італії перевага за особистими зустрічами. Тож у поєдинку 20 листопада італійців влаштує і нічия. Збірній України потрібна виключно перемога.

Євро-2024: Зірка Італії зверхньо погрожує Україні 1