Євро-2024. Вірменія Петракова ледь не обіграла Туреччину, розгром у Грузії та інші результати відбіркових матчів

В трьох групах зіграли сім поєдинків

Петраков
Збірна Вірменії на чолі з Петраковим продовжує боротьбу за вихід на Євро-2024

Продовжуються вересневі матчі відбору до Євро-2024. У п’ятницю, 8 вересня, свої поєдинки провели команди груп А, D, та J. Шотландія все ближче до Євро, Люксембург виграв втретє поспіль.

Поступово окреслюється коло претендентів на вихід з груп. Втім більшість команд все ще зберігають непогані шанси втрутитись у боротьбу лідерів.

Група A

Збірна Іспанії просто знищила команду Грузії, забивши сім м’ячів. Хет-триком відзначився Мората. У другому матчі Шотландія перемогла Кіпр і ще на крок наблизилась до виходу на Євро-2024.

• Грузія – Іспанія 1:7;
    Голи: Мората, 22, 40, 65, Квірквелія (автогол), 27, Ольмо, 38, Вільямс, 68, Ямал, 65 – Чакветадзе, 49.
  • Кіпр - Шотландія 0:3;
    Голи: Мактоміней, 6, Портеус, 16, Макгінн, 30.

Група D

Збірна Вірменії під керівництвом українського тренера Олександра Петракова відібрала очки у Туреччини. Вірменія вела в рахунку з початку другого тайму, але перемогу не втримала. На 88-й хвилині Їлдирим врятував збірну Туреччини від поразки. В паралельному матчі збірна Хорватії здобула очікувану перемогу над збірною Латвії.

• Туреччина - Вірменія 1:1;
    Голи: Йилдирим, 88 - Бічахчян, 49.
  • Хорватія - Латвія 5:0;
    Голи: Петкович, 3, 44, Іванушец, 13, Крамарич, 68, Пашалич, 78.

Група J

В поєдинку лідерів групи Португалія на виїзді з мінімальним рахунком перемогла Словаччину. Люксембург здобув третю перемогу поспіль, здолавши збірну Ісландії. Збірна Боснії і Герцеговини швидко забила Ліхтенштейну два м’ячі і перемогу вже не випустила.

• Словаччина – Португалія – 0:1;
    Гол: Бруну Фернандеш, 43.
  • Боснія і Герцеговина — Ліхтенштейн 2:1;
    Голи: Джеко, 3, Люхінгер, 18 (автогол) - Вольфінгер, 21.
  • Люксембург — Ісландія 3:1;
    Голи: Шано, 9 (пен.), Боржес, 70, Сінані, 89 - Гаральдссон, 88;
    Вилучення: Магнуссон, 73 (Ісландія).

Розклад матчів 9 вересня

Сьогодні відбудуться сім матчів. Поєдинки пройдуть у групах C, F та I. Головна увага українських вболівальників буде зосереджена на грі Україна - Англія.

Де дивитись матч Україна - Англія

Поєдинок відбудеться 9 вересня у Вроцлаві і розпочнеться о 19-00 за київським часом. Пряма трансляція – на місцевих телеканалах Суспільного (на T2, кабельних мережах та IPTV).