Євро-2024. Нідерланди розібрались із Грецією, порятунок Литви, та інші результати відбіркових матчів

В чотирьох групах зіграли дев’ять поєдинків

Євро-2024
Греція не стримала збірну Нідерландів, Жиру отримав травму

Розпочались вересневі матчі відбору до Євро-2024. У четвер, 7 вересня, свої поєдинки провели команди груп B, E, G, та H. Франція здобула п’яту перемогу поспіль, Угорщина вийшла в лідери групи G.

Відбірковий етап Євро-2024 добігає екватору. В декількох групах вже є явні лідери, в інших ситуація досить заплутана.

Група В

Лідер групи Збірна Франції зустрічалась з Ірландією. Тчуамені на 19-й хвилині вивів французів вперед. Через 6 хвилин пошкодження стопи отримав Олів’є Жиру. Нападник не зміг продовжити матч. Його замінив Маркус Тюрам, який на 49-й хвилині відзначився дебютним голом у складі національної збірної.

• Франція – Ірландія – 2:0;
    Голи: Тчуамені, 19, Тюрам, 48.

Збірна Нідерландів вирішила долю матчу з Грецією ще у першому таймі. Де Рон, Гакпо та Вегхорст відвантажили у ворота суперника три сухі м’ячі.

• Нідерланди – Греція – 3:0;
    Голи: де Рон, 17, Гакпо, 31, Вегхорст, 39.
Турнірна таблиця групи В

Група E

В матчі за лідерство у групі збірні Чехії та Албанії розділили очки. В іншому поєдинку збірна Польщі завдяки дублю Левандовськи здолала збірну Фарерських островів.

• Чехія - Албанія 1:1;
    Голи: Черни, 56 - Байрамі, 66.
  • Польща – Фарери 2:0;
    Голи: Левандовськи, 73 (з пен.), 83.
Турнірна таблиця групи Е

Група G

В поєдинку лідерів групи Сербія відкрила рахунок на 10-й хвилині. Угорці перехопили ініціативу, вирвали перемогу і вийшли на чисте перше місце.

В матчі Литва – Чорногорія була дуже драматична розв’язка. На 89-й хвилині Чорногорія повела 2:1 і здавалось перемогу вже не втратить. Але на 4-й компенсованій хвилині Черних зрівняв рахунок.

• Сербія – Угорщина – 1:2;
    Голи: А. Салаї 10 – Варга 34, Орбан 36.
  • Литва – Чорногорія – 2:2;
    Голи: Паулаускас, 71, Черних, 90+4 – Крстович 78, Савич 89.
Турнірна таблиця групи G

Група Н

Перемігши Казахстан, лідерство у групі захопила збірна Фінляндії. Збірна Данії легко перемогла Сан-Марино, а Словенія в результативному матчі обіграла збірну Північної Ірландії.

• Данія - Сан-Марино 4:0;
    Голи: Хойберг, 27, Майле, 28, Вінд, 40, Еріксен, 90+3.
  • Словенія - Північна Ірландія 4:2;
    Голи: Шпорар, 3, 56, Стоянович, 17, Сеско, 42 - Прайс, 8, Еванс, 53.
  • Казахстан – Фінляндія – 0:1;
    Гол: Антман, 78.