Євро-2024. Україна програла Італії в драматичному матчі, фіаско Швеції та інші результати ігрового дня

В чотирьох групах зіграли дев’ять поєдинків

Збірна України
Україна не змогла зупинити Італію, Австрія перемогла Швецію

Закінчились вересневі матчі відбору до Євро-2024. У вівторок, 12 вересня, свої поєдинки провели команди груп А, С, F та I. Збірна України пропустила Італію на друге місце, Швеція вдома програла Австрії, Іспанія знищила збірну Кіпру.

В групах відбору до Євро-2024 відбулись поєдинки шостого туру. Більшість матчів пройшла в рівній та напруженій боротьбі.

Група A

Збірна Норвегії здобула другу перемогу у відбірковому циклі. Голи Голанда та Едегора у першому таймі дозволили норвежцям здолати збірну Грузії. У паралельному матчі Іспанія відвантажила Кіпру 6 сухих м’ячів.

• Норвегія – Грузія – 2:1;
    Голи: Голанд, (25), Едегор, (33) – Зівзівадзе, (90+1).
  • Іспанія – Кіпр – 6:0;
    Голи: Гаві, (18), Меріно, (33), Хоселу, (70), Ферран Торрес, (73, 83), Алекс Баена, (77).
Група А
Група А

Група С

Збірна України в Мілані поступилась Італії. На дубль Фраттезі українці відповіли голом Ярмоленко на 41-й хвилині. Збірна Північної Македонії обіграла Мальту і за очками зрівнялась зі збірними України та Італії.

• Італія – Україна – 2:1;
    Голи: Фраттезі, (12, 28) - Ярмоленко, (41).
  • Мальта – Північна Македонія – 0:2;
    Голи: Елмаз, (5), Манев, (41).
Група С
Група С

Група F

Австрія у гостях приголомшила збірну Швеції. Австрійці вели 3:0 і пропустили лише на останній хвилині основного часу. Бельгія спокійно розібралась зі збірною Естонії.

• Швеція – Австрія – 1:3;
    Голи: Хольм, (90) – Грегорич, (53), Арнаутович, (56, 69 пен).
  • Бельгія – Естонія – 5:0;
    Голи: Вертонген, (4), Троссард, (18), Лукаку, (56, 58), де Кетеларе, (88).
Група F
Група F

Група I

У дебюті матчу Румунія – Косово румунські фани вивісили банер "Косово – це Сербія". Це спричинило конфлікт і призвело до зупинки матчу. Врешті гру все ж таки продовжили, а румуни перемогли 2:0.

Андорра протрималась у матчі поти Швейцарії весь перший тайм. Але клас взяв своє і швейцарці перемогли. Збірна Ізраїлю змогла дотиснути Білорусь, забивши на третій компенсованій хвилині.

• Румунія – Косово – 2:0;
    Голи: Станчу, (83), Міхейле, (90+3).
  • Швейцарія – Андорра – 3:0;
    Голи: Іттен, (49), Джака, (84), Шакірі, (90+3, пен).
  • Ізраїль – Білорусь – 1:0;
    Гол: Каніховськи, (90+3).
Група I
Група I

Розклад матчів

Сьомий та восьмий тури відбіркового турніру відбудуться у жовтні. Збірна України 14 жовтня зіграє зі збірною Північної Македонії.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут