Євро-2024. Гол Ярмоленка не врятував Україну від поразки Скуадрі Адзуррі. Як це було

Команді Реброва вкрай важливо було не програти цей матч

46-й гол Ярмоленка не допоміг збірній набрати очки
Фраттезі став героєм для італійців

У вівторок, 12 вересня, збірна України зіграла проти збірної Італії в рамках відбору на Євро-2024. Після нічиєї зі збірною Англії синьо-жовті мали зіграти ще й з чинними чемпіонами Європи - і поступилися.

Інформатор провів для вас текстовий онлайн-репортаж про цей поєдинок.

Перший тайм, а особливо його перша половина, стали для нашої команди справжнім жахом - першу атаку на ворота Доннарумми синьо-жовті провели вже пропустивши два м'ячі. Втім, завершення першого тайму ми можемо занести собі в актив - і справа не лише в голі Ярмоленка.

В другому таймі гра була значно рівнішою, і можливо, саме тому голів в ці 45 хвилин ми так і не побачили. А може справа в тому, що десь після 70-ї хвилини італійці почали "сушити" гру, що їм чудово вдалося - перемога 2:1, і маючи гру в запасі, збірна Італії вже випереджає нас в турнірній таблиці.

Другий тайм

90+3 Матч закінчено - з рахунком 2:1 перемогла Італія.

90 +3 хвилини до другого тайму.

90 Знову небезпечно біля наших воріт!

88 Давно Італія не йшла в атаку - і ось дійшли аж до штрафного, але до удару справа не дійшла.

85 Конопля отримав передачу від Мудрика, продавив конкурента - але по воротах точно пробити йому не вдалося.

84 Останні заміни в обох командах. У нас замість Степаненка вийшов Сидорчук, у італійців - замість Барели Крістанте.

83 Мудрик зі штрафного зарядив на трибуни. А шкода - позиція для удару була вдалою.

80 Збірна Італії контролює м'яч, але не загострює - бо її це влаштовує. А у збірної України є лише 10 хвилин на те, щоб вирвати бодай нічию.

78 Жовта картка Забарному.

76 Попередження отримав Тарас Степаненко.

75 І відповідь від Сергія Реброва - замість Циганкова та Зінченка на полі тепер Ванат та Буялський.

72 Замість Дзаньоло та Распадорі на поле вийшли Орсоліні та Ретегі у італійців.

68 Як щойно збірна України не пропустила!? Це велике щастя і ще більше - що рефері не призначив пенальті у наші ворота.

66 Скальвіні зміг відклеїтися від Кривцова і пробивав головою Знову нам пощастило.

62 Жовту картку отримав Юхим Конопля.

61 Обмінялися моментами команди - і якщо Бущан сам створив небезпеку біля наших воріт, а потім сам її погасив. То Мудрик явно затримався з передачею, втративши м'яч.

59 І подвійна відповідь від українців - замість Ярмоленка та Довбика на поле вийшли Мудрик та Яремчук.

58 Подвійна заміна у італійців - замість Дімарко та Дзакканьї на поле виходять Бірагі та Гнонто.

55 Кілька фотографій першого тайму від УАФ.

Головні події відбувалися біля наших воріт
Віталій Миколенко поки не демонструє свої фірмові якості

50 Довбииик! Знову момент у нашої команди - але його удар виявився неточним.

49 Італія спробувала повторити тиск першого тайму, але наші футболісти відповіли власним контрвипадом з ударом Циганкова - його удар заблокували.

46 Другий тайм розпочався.

22:44 Головний герой Італії в першому таймі.

Фраттезі отримує привітання від партнерів із дублем

Перерва

Дуже важкий перший тайм для збірної України. Італійці тиснули на наші ворота з першої хвилини, і цей тиск двічі вилився у пропущені голи.

Обидва рази відзначився Фраттезі - і це ще Бущан кілька разів реально рятував нашу збірну. Але після екватору тайму Україна наче прокинулася - і якщо Довбик два своїх шанси змарнував, то Андрій Ярмоленко на 42-й хвилині скоротив відставання і подарував нам надію на другий тайм.

Перший тайм

45+2 Лунає свисток про завершення першого тайму.

45 +2 хвилини зіграють команди в першому таймі.

41 ГОООЛ Забиває Андрій Ярмоленко! Андрій скористався помилкою і воротаря, і захисників Італії і відіграв один гол.

40 І знову Бущан в роботі! Распадорі розібрався з трьома захисниками, але переграти Георгія не зміг.

38 Жовта картка Миколенку.

37 Ух, нарешті прокинулася наша збірна. Довбик скористався передачею Судакова і змусив попрацювати Доннарумму. А після цього вже Україна на кілька хвилин затисла суперника у власних воріт.

34 Перша атака збірної України, яка дійшла до чужого штрафного майданчика - але Довбик не зміг втримати м'яч до появи партнерів.

30 Гол забиває Італія. Після перегляду VAR суддя змінив рішення - Фраттезі таки оформлює дубль. Жахливий перший тайм для нашої збірної.

29 Фраттезі забиває другий гол - але, на щастя для синьо-жовтих, зробив він це з офсайду.

27 7:0 - за спробами ударів по воротах. Можна не вгадувати на користь чиєї команди.

22 Дуже важко нашій збірній - італійці просто розривають захист, опиняючись в більшості в нашій штрафній!

17 Забарний! Головою блокує "мертвий" удар італійців.

16 Ді Лоренцо в дотик пробивав по воротах України - неточно.

14 Збірна Італії щойно просто на кілька хвилин затисла синьо-жовтих біля власних воріт. На щастя до удару справа не дішла.

12 Гол забиває Італія. Судаков на фланзі послизнувся, втратив м'яч, і італійці блискавично покарали нас - Фраттезі прошив Бущана.

11 Распадорі скористався помилкою Забарного і пробив по воротах Бущана - вище, на щастя для нас.

10 Степаненко отримав м'яч в центрі поля і зарядив його далеко вперед - це було в нікуди

Спроба закинути в штрафний майданчик від італійців - але Бущан на виході грає впевнено.

На перших хвилинах м'яч на правах господарів контролюють італійці.

21:45 Матч розпочався!

21:30 Останні приготування до матчу проти італійців.

Сергій Ребров сконцентрований на грі
"Іспанська" зв'язка буде грати з перших хвилин
Чи вистачить Ярмоленку сил на весь матч?
Перевірка газону перед стартовим свистком

21:15 А це вже стартовий склад Скуадри Адзурри на матч.

Команду виведе з капітанською пов'язкою Доннарумма

21:00 Маємо стартовий склад нашої команди на матч.

Андрій Ярмоленко все ж з'явиться на полі з перших хвилин

20:45 Українські фанати вже на місці.

Синьо-жовті не залишаться без підтримки на стадіоні

20:30 Також пропонуємо згадати, що букмекери не надто вірять в Україну перед грою. Наприклад, компанія WilliamHill оцінює вірогідність перемоги італійців як 11/25.