Євро-2024. Холоднокровні фіни розправилися із Казахстаном в матчі за 6 очок

Боротьба за другу сходинку в групі набирає оберти

Казахстан за підсумками ігрового дня може опуститися на 4 сходинку
Фінляндія завдяки Антману змогла виграти 4 з 5 матчів відбору

В рамках відбору до Євро-2024 на стадіоні в Астані грали збірні Казахстану та Фінляндії. В матчі лідерів групи H фіни змогли дотиснути свого суперника і закріпилися в статусі лідерів групи.

Фінська збірна, попри статус гостей, грала більш активно і частіше загрожувала воротам Шацького. Втім, казахи теж не забували переходити центр поля. Та і статистика за підсумками першого тайму перевага за всіма основними показниками була за господарями.

В другому таймі малюнок гри не змінився - фіни атакували частіше, але пробити воротаря суперників довго не могли. Аж поки на 78-й хвилині Калман покотив на Антмана, і той точно і потужно прошив Шацького.

0:1 - і Фінляндія закріпляється в статусі лідера групи з 12 очками. А от Казахстан з другої сходинки вже сьогодні можуть посунути Данія та Словаччина.

• Казахстан - Фінляндія - 0:1 (0:0, 0:1)
    Гол: Антман, 78.

Турнірне положення

Після п'яти зіграних ігор у відборі Фінляндії - 12 очків. Казахстан з 9 балами посідає другу сходинку. Але Данія, яка поки має 7 балів, о 21:45 гратиме проти Сан-Марино - а отже скандинави можуть увірватися в боротьбу за лідерство.

Також такий шанс є у Словаччини (яка теж має 7 очків). Словаки сьогодні грають проти Північної Ірландії, яка спромоглася набрати в чотирьох матчах лише три очки. Ну а беззаперечним аутсайдером в групі є як раз Сан-Марино.