“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Потреба виникла на тлі зростання кількості заявок про надання притулку
ЄС планує реалізувати два проекти захисту зовнішніх кордонів від напливу нелегальних мігрантів. Про це заявила після закінчення саміту ЄС у Брюсселі голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.
Про це йдеться у матеріалі DW. Зокрема, перший проект передбачає досягнення безпеки на кордоні Болгарії та Туреччини за допомогою транспортних засобів, контролювання доріг, камер спостереження, а також сторожових вишок. Проект планують профінансувати із фондів ЄС, бюджету Болгарії, а також за допомогою внесків інших країн блоку.
За словами глави Єврокомісії, на цьому кордоні вже встановлено прикордонну стіну, однак це не дає бажаного результату.
В ЄС давно тривають суперечки щодо того, чи потрібно фінансувати з бюджету блоку будівництво стін та огорож вздовж зовнішніх кордонів. Зокрема, Греція та Австрія підтримують цю ідею, а Німеччина, Люксембург та Єврокомісія виступають проти.
У підсумковій заяві саміту ЄС фінансування будівництва стін та огорож не згадується, вказується лише те, що кошти блоку варто залучити, зокрема, і до створення інфраструктури на кордонах. Крім того, ЄС планує прискорити розгляд заявок про надання притулку.
Урсула фон дер Ляєн заявила, що другий пілотний проект стосується реєстрації мігрантів, а також швидшого ухвалення рішень щодо заявок про надання притулку та повернення біженців, які отримали відмову, до зовнішніх кордонів країн Євросоюзу для висилки. Однак глава Єврокомісії не уточнила, де саме здійснюватиметься цей проект.
Раніше Єврокомісія заявляла про намір впоратися зі зростання кількості нелегальних мігрантів за допомогою нової стратегії депортації. Єврокомісар із внутрішніх справ Ілва Йоханссон наголосила у січні, що ті, хто не потребує міжнародного захисту, мають повернутися до країни походження. За її словами, минулого року на територію ЄС прибуло понад 300 тисяч нелегальних мігрантів, більшість із них не мають законного права на притулок.
Нагадаємо, у Польщі відкрили енергетичний хаб ЄС для допомоги Україні. Крім того, ЄС і G7 обмежують ціни на російські нафтопродукти.
Також Інформатор писав, що Джозеф Байден планує візит в Європу до річниці вторгнення росії в Україні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.