Головна
Україна
Події
14:38, 1 Липня
Информатор UA

Интро

Європейський союз може допомогти Україні виплачувати пенсії громадянам, які отримали статус тимчасового захисту в країнах ЄС. Про це повідомляєз посиланням наМінсоцполітики. Міністерка соціальної політики України Марина Лазебна на робочій зустрічі у Брюсселі обговорила питання соціального забезпечення біженців з головою Комітету Європейського парламенту з питань зайнятості та соціальних питань Драгошем Пислару. Сторони підняли питання пенсій для біженців з України, які працювали в європейських державах. Євросоюз та Україна можуть спільно виплачувати пенсії для таких людей навіть за відсутності двосторонніх угод. Вони також визначили, як враховуватимуть стаж та як платитимуть країни. Крім того, Міністеркапросила, щоб громадяни, які виїхали до ЄС продовжили працювати на український ринок, платили податки до бюджету України. Вона також закликала не скасовувати соціальні гарантії тим біженцям, які тимчасово повернулися до України, щоб вирішити термінові справи. У підсумку сторони домовились спільно опрацювати перелік необхідних змін до регламенту ЄС та законодавства щодо податкових питань. Нагадаємо,біженці можуть отримати пенсіюза кордоном. Крім того,виникли проблеми з виплатою пенсій. Такожписав, як змінити спосіб отримання пенсії. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна Заголовне фото: Український інтерес

ЄС допоможе Україні виплачувати пенсії для біженців

Читать на русском
ЄС допоможе Україні виплачувати пенсії для біженців

Україна просить не скасовувати соціальні гарантії українцям в ЄС, якщо вони повертаються на якийсь час додому

Європейський союз може допомогти Україні виплачувати пенсії громадянам, які отримали статус тимчасового захисту в країнах ЄС.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Мінсоцполітики.

Міністерка соціальної політики України Марина Лазебна на робочій зустрічі у Брюсселі обговорила питання соціального забезпечення біженців з головою Комітету Європейського парламенту з питань зайнятості та соціальних питань Драгошем Пислару.

Сторони підняли питання пенсій для біженців з України, які працювали в європейських державах. Євросоюз та Україна можуть спільно виплачувати пенсії для таких людей навіть за відсутності двосторонніх угод. Вони також визначили, як враховуватимуть стаж та як платитимуть країни.

Крім того, Міністерка просила, щоб громадяни, які виїхали до ЄС продовжили працювати на український ринок, платили податки до бюджету України. Вона також закликала не скасовувати соціальні гарантії тим біженцям, які тимчасово повернулися до України, щоб вирішити термінові справи. У підсумку сторони домовились спільно опрацювати перелік необхідних змін до регламенту ЄС та законодавства щодо податкових питань.

Нагадаємо, українські біженці можуть отримати пенсію за кордоном. Крім того, в Україні виникли проблеми з виплатою пенсій.

Також Інформатор писав, як змінити спосіб отримання пенсії.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

Заголовне фото: Український інтерес

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.