Головна
Україна
Події
13:23, 14 Червня
Информатор UA

Интро

Близько 300 тисяч українців, які знаходяться на окупованих територіях, не можуть отримати пенсії. Людей просять зберігати спокій, їхні гроші будуть зберігатися на картках. Про це в ефірі телемарафону заявиламіністерка соціальної політики України Марина Лазебна, передаєІнформатор. Попри війну в Україні не скоротили жодної соціальної виплати та продовжують 100 % фінансування незалежно від території, де людина проживає, навіть якщо вона переїхала за кордон. "Звісно, у нас є проблеми з можливістю скористатися людьми коштами на тимчасово окупованих територіях", - сказала Лазебна. Стосовно пенсій розроблено два механізми: якщо пошта не працює, то людині відкривається в Ощадбанку по замовчуванню рахунок і її пенсія зберігається. І другий дзеркальний алгоритм, якщо банк не працює тоді пошта має доставити. "Ми спостерігаємо десь 300 тисяч людей, яким ми не можемо її доставити", - додала Лазебна. Нагадаємо, в Україніродичі зниклих безвісти можуть отриматипенсію. Крім того, в Українізмінили умови надання пенсійщодо втрати годувальника. Такожписав, якотримати пенсію під час зміни місця проживанняпід час воєнного стану. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна

В Україні виникли проблеми з виплатою пенсій: хто її не отримує

Читать на русском
В Україні виникли проблеми з виплатою пенсій: хто її не отримує

Пошта не може доставити людям гроші

Близько 300 тисяч українців, які знаходяться на окупованих територіях, не можуть отримати пенсії. Людей просять зберігати спокій, їхні гроші будуть зберігатися на картках.

Про це в ефірі телемарафону заявила міністерка соціальної політики України Марина Лазебна, передає Інформатор.

Попри війну в Україні не скоротили жодної соціальної виплати та продовжують 100 % фінансування незалежно від території, де людина проживає, навіть якщо вона переїхала за кордон.

"Звісно, у нас є проблеми з можливістю скористатися людьми коштами на тимчасово окупованих територіях", - сказала Лазебна.

Стосовно пенсій розроблено два механізми: якщо пошта не працює, то людині відкривається в Ощадбанку по замовчуванню рахунок і її пенсія зберігається. І другий — дзеркальний алгоритм, якщо банк не працює — тоді пошта має доставити.

"Ми спостерігаємо десь 300 тисяч людей, яким ми не можемо її доставити", - додала Лазебна.

Нагадаємо, в Україні родичі зниклих безвісти можуть отримати пенсію. Крім того, в Україні змінили умови надання пенсій щодо втрати годувальника.

Також Інформатор писав, як отримати пенсію під час зміни місця проживання під час воєнного стану.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.