Головна
Україна
Події
08:05, 28 Червня
Информатор UA

Интро

Пенсія в Україні виплачується щомісяця через відділення "Укрпошти" або через банк. Спосіб виплати пенсіонер обирає самостійно та може змінити за власним бажанням, подавши заяву. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Пенсійний фонд України. Заява про зміну способу виплати пенсії подається пенсіонером особисто до органу Пенсійного фонду України або в електронній формі через веб-портал. Як це зробити за допомогою веб-порталу покроковий алгоритм: зайти до особистого кабінету за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП); у розділі "Щодо пенсійного забезпечення" обрати підрозділ "Внесення змін до пенсійної справи"; обрати вкладку "Заява на зміну способу виплати пенсії, заповнити усі обовязкові поля та прикріпити скан-копії: паспорту; реєстраційного номера облікової картки платника податків; реквізитів, наданих банком (у разі обрання виплати через банк). Заяву зі скан-копіями документів необхідно підписати за допомогою КЕП та надіслати до Пенсійного фонду України. Нагадаємо, в Україніродичі зниклих безвісти можуть отриматиКрім того, українцямна захопленій частині Херсонської та Запорізької областей нараховують пенсіїта соцвиплати. Такожписав, якотримати пенсію під час зміни місця проживанняпід час воєнного стану. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна

Як змінити спосіб отримання пенсії

Читать на русском
Як змінити спосіб отримання пенсії

Роз'яснення Пенсійного фонду України

Пенсія в Україні виплачується щомісяця через відділення "Укрпошти" або через банк. Спосіб виплати пенсіонер обирає самостійно та може змінити за власним бажанням, подавши заяву.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Пенсійний фонд України

Заява про зміну способу виплати пенсії подається пенсіонером особисто до органу Пенсійного фонду України або в електронній формі через веб-портал.

Як це зробити за допомогою веб-порталу — покроковий алгоритм:

  • зайти до особистого кабінету за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП);
  • у розділі "Щодо пенсійного забезпечення" обрати підрозділ "Внесення змін до пенсійної справи";
  • обрати вкладку "Заява на зміну способу виплати пенсії”, заповнити усі обов’язкові поля та прикріпити скан-копії: паспорту; реєстраційного номера облікової картки платника податків; реквізитів, наданих банком (у разі обрання виплати через банк).

Заяву зі скан-копіями документів необхідно підписати за допомогою КЕП та надіслати до Пенсійного фонду України.

Нагадаємо, в Україні родичі зниклих безвісти можуть отримати пенсію. Крім того, українцям на захопленій частині Херсонської та Запорізької областей нараховують пенсії та соцвиплати. 

Також Інформатор писав, як отримати пенсію під час зміни місця проживання під час воєнного стану.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.