“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Керівник Офісу президента поділився відео роботи безпілотника Bayraktar TB2
Керівник Офісу президента Андрій Єрмак 4 вересня поділився відео вдалої роботи безпілотника Bayraktar TB2 по позиціях окупантів. На кадрах зафіксований надпотужний удар та подальше займання вогню у знищенниій цілі військ рф.
Кадри він показав у своєму Telegram.
"Працює Bayraktar TB2", - підписав Єрмак відео у Telegram.
Bayraktar TB2 - це турецький ударний оперативно-тактичний середньовисотний безпілотний літальний апарат (БПЛА) з великою тривалістю польоту, здатний виконувати дистанційно керовані або автономні польоти. Літаки та їхнє озброєння контролюються екіпажем на наземній станції керування.
Тим часом втрати російських окупантів з початку повномасштабного вторгнення рф в Україну сягнули вже близько 265 120 осіб, 4480 танків, 19 кораблів і катерів та сотень одиниць іншої військової техніки. Зокрема, тільки протягом минулої доби українським захисникам вдалося знищити майже 30 артилерійських систем, 14 бронемашин, чотири танки та вперше за довгий час катер. Загалом окупанти позбулися близько 140 одиниць техніки.
3 лютого 2022 року Україна підписала угоду з Туреччиною щодо будівництва заводу з виробництва безпілотників Bayraktar. Тоді міністр оборони України Олексій Резніков казав, що на турецьких дронах стоятимуть двигуни від "Мотор Січі". При цьому турецька оборонна компанія Baykar, яка виготовляє безпілотники Bayraktar, планує завершити будівництво свого виробничого заводу в Україні через два роки. Фаза детального проєктування заводу вже закінчена.
Нещодавно власник та гендиректор компанії Baykar Халук Байрактар розповів, що стикнувся з випадками корупції в Україні під час будування заводу з виробництва безпілотників Bayraktar. За підключення заводу до електромережі просили 10 млн доларів та на підключення заводу до електрики прийшлося б чекати 2 роки. Він зазначив, що в Туреччині нічого не потрібно платити за під'єднання до електромережі. І роблять це за тиждень-два.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписати на канал у Viber можна тут.