Головна
Життя
12:18, 9 Серпня
Информатор UA

Интро

Батьки, які знаходяться в Україні, взяли участь в опитуванні відносно організації навчання під час війни. Вже відомі перші результати. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Офіс освітнього омбудсмена України. Зараз заклади освіти готуються до початку нового навчального року і їм важливо знати, скільки дітей і за якою формою навчання почнуть заняття з 1 вересня. Тому батьків, попри ситуацію в країні, яка змінюється щодня, просять визначитися з формою навчання для своєї дитини й обовязково повідомити про це заклад освіти. Участь в опитуванні взяли 25 230 батьків, які знаходяться в Україні. З них батьки: школярів 89% опитаних вихованців закладів дошкільної освіти 8,2% здобувачів закладів фахової передвищої освіти -1,2% здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти 0,5% закладів вищої освіти 1%. Чи варто розпочинати очне навчання там, де це безпечно і є облаштовані укриття 61,6% батьків (15 533 респонденти з 25 230) вважають, що не варто розпочинати очне навчання в закладі освіти, навіть якщо безпекова ситуація дозволяє це робити та є відповідно облаштовані укриття. Ще 13,3% батьків (3358 з 25230) не знають, чи варто розпочинати очний освітній процес за таких умов. Загалом майже три чверті опитаних не готові, щоб з 1 вересня їхні діти навчалися очно.І лише 25,1% (6 339 респондентів) батьків переконані, що якщо заклад освіти знаходиться на безпечній території й у ньому наявне відповідно облаштоване укриття навчання необхідно організовувати очно в закладі освіти. Яку форму навчання обрали батьки для своїх дітей Більшість батьків обрали для своєї дитини дистанційну форму здобуття освіти у новому навчальному році. Лишевід усіх батьків обрали очне навчання в закладі освіти.Водночас щебатьків поки що не обрали форму навчання, бо до 1 вересня безпекова ситуація може змінитися, абатьків не обрали, оскільки комісія ще не надала висновку щодо стану укриття в закладі освіти.респондентів не обрав форму навчання для дитини, тому що батьки вирішують, залишатися в Україні чи їхати за кордон. Не обрали з інших причин 1,5 %. Підсумовуючи,22,5 %батьків, ще не обрали форму навчання для своєї дитини. 0,5%батьків обрали індивідуальну форму навчання, сімейну, екстернат 0,1 %. Дані по кожній області, які наведені в інфографіці, свідчать, що вибір батьків форми навчання для своєї дитини залежить від безпекової ситуації в кожній області. Джерело: Офіс освітнього омбудсмена Джерело: Офіс освітнього омбудсмена Нагадаємо,лише 8 % шкіл мають укриття для початкунавчального року. Крім того,із тимчасово окупованих територій зможуть навчатися в школахМиколаєва. Такожписав, що у школахкожну дитину будуть навчати евакуюватись. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Яку форму навчання обрали батьки для своїх дітей: перші результати опитування

Читать на русском
Яку форму навчання обрали батьки для своїх дітей: перші результати опитування

Зараз триває опитування серед батьків, які знаходяться за кордоном

Батьки, які знаходяться в Україні, взяли участь в опитуванні відносно організації навчання під час війни. Вже відомі перші результати.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Офіс освітнього омбудсмена України

Зараз заклади освіти готуються до початку нового навчального року – і їм важливо знати, скільки дітей і за якою формою навчання почнуть заняття з 1 вересня. Тому батьків, попри ситуацію в країні, яка змінюється щодня, просять визначитися з формою навчання для своєї дитини й обов’язково повідомити про це заклад освіти.  Участь в опитуванні взяли 25 230 батьків, які знаходяться в Україні. З них батьки:

  • школярів – 89% опитаних 
  • вихованців закладів дошкільної освіти – 8,2%
  • здобувачів закладів фахової передвищої освіти -1,2% 
  • здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти – 0,5% 
  • закладів вищої освіти – 1%.

Чи варто розпочинати очне навчання там, де це безпечно і є облаштовані укриття 

61,6% батьків (15 533 респонденти з 25 230) вважають, що не варто розпочинати очне навчання в закладі освіти, навіть якщо безпекова ситуація дозволяє це робити та є відповідно облаштовані укриття.  Ще 13,3% батьків (3358 з 25230) не знають, чи варто розпочинати очний освітній процес за таких умов.

Загалом майже три чверті опитаних не готові, щоб з 1 вересня їхні діти навчалися очно. І лише 25,1% (6 339 респондентів) батьків переконані, що якщо заклад освіти знаходиться на безпечній території й у ньому наявне відповідно облаштоване укриття – навчання необхідно організовувати очно – в закладі освіти.

Яку форму навчання обрали батьки для своїх дітей 

Більшість батьків – 62,5% обрали для своєї дитини дистанційну форму здобуття освіти у новому навчальному році. Лише 13,8% від усіх батьків обрали очне навчання в закладі освіти. Водночас ще 18,4% батьків поки що не обрали форму навчання, бо до 1 вересня безпекова ситуація може змінитися, а 1,8% батьків не обрали, оскільки комісія ще не надала висновку щодо стану укриття в закладі освіти. 1% респондентів не обрав форму навчання для дитини, тому що батьки вирішують, залишатися в Україні чи їхати за кордон. Не обрали з інших причин – 1,5 %. 

Підсумовуючи, 22,5 % батьків, ще не обрали форму навчання для своєї дитини. 0,5% батьків обрали індивідуальну форму навчання, 0,4% – сімейну, екстернат – 0,1 %. Дані по кожній області, які наведені в інфографіці, свідчать, що вибір батьків форми навчання для своєї дитини залежить від безпекової ситуації в кожній області. 

Джерело: Офіс освітнього омбудсмена
Джерело: Офіс освітнього омбудсмена

Нагадаємо, в Україні лише 8 % шкіл мають укриття для початку навчального року. Крім того, діти із тимчасово окупованих територій зможуть навчатися в школах Миколаєва.

Також Інформатор писав, що у школах кожну дитину будуть навчати евакуюватись.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.