Діти із тимчасово окупованих територій зможуть навчатися в школах Миколаєва

Читать на русском

Усі бажаючі можуть навчатись дистанційно

Читать на русском
Діти із тимчасово окупованих територій зможуть навчатися в школах Миколаєва

Усі бажаючі можуть навчатись дистанційно

Діти із тимчасово окупованих територій України зможуть навчатися в школах Миколаєва. Зараз триває розробка механізму цього процесу.

Про це заявив мер Миколаєва Олександр Сєнкевич, — передає Інформатор.

"Я дав доручення Управлінню освіти Миколаївської міської ради розробити механізм зарахування дітей з тимчасово окупованих територій до шкіл Миколаєва. Якщо є родини з школярами, які не можуть виїхати з тих територій: Херсон, Каховка, Нова Каховка тощо, то ми зробимо так, щоб ці діти змогли дистанційно навчатися в наших школах", - сказав Сєнкевич.

За його словами, вже цього навчального року 180 дітей з тимчасово окупованих територій закінчували навчальний рік у школах Миколаєва.

"Механізм подачі онлайн заявок є, але я дав завдання, щоб попрацювали над безпекою персональних даних, щоб не було можливості якось їх дістати хакерам, щоб не наражати на безпеку дітей. За кілька тижнів ми все розробимо. Якщо до осені вдасться звільнити якісь території, ми дітей запрошуємо навчатися до Миколаєва, якщо ні, то вони зможуть навчатися дистанційно", - розповів Сєнкевич. 

Нагадаємо, в Україні вступний тест для абітурієнтів відбуватиметься у три сесії. Крім того, діти з України можуть безкоштовно навчатися в Естонії.

Також Інформатор розповідав про вступну кампанію-2022

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

 

 

 

 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.