“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
На винищувачі Tornado потрібні запчастини, які немає де брати
Італія готується передати Україні літаки Tornado. на F-16 і передасть їх Україні. Про це ще два тижні тому писало видання La Reppublica з посиланням на власні джерела. Ці літаки можуть використовувати бомби з лазерним наведенням, проте чомусь військові аналітики вважають таку передачу не доцільною. Розбираємось що не так.
На думку військового експерта Олега Жданова, Україна не потребує винищувачів Tornado, оскільки по-перше їх знімають з експлуатації, а по-друге, на них просто нема де брати запчастини. Тож три країни де лишаються ці літаки — це Італія, Саудівська Аравія та Німеччина.
"Це винищувач, який вироблявся з 74-го по 98-й рік. Всього було вироблено 990 машин.Це винищувач-бомбардувальник або винищувач-перехоплювач - тільки дві іпостасі були в серійному виробництві.У несерійному виробництві його виробляли для себе окремі країни. При чому його виробляли всі 4 країни, які є експлуатантами: це Великобританія, там було 249 цих літаків , Німеччина, Італія та Саудівська Аравія", – пояснив Жданов під час ефіру на YouTube .
Кожна з країн робила для себе якісь модифікації, але в поодиноких екземплярах. Так, було випущено літак-розвідник, розвідники-бомбардувальники, всепогодні перехоплювачі, але це робилося поодиноко. Тепер же деякі країни вирішили списати Tornado з рахунків, в деяких країнах їх просто не використовують, а в інших — лише припадають пилом.
"У 98-му були завершені поставки. Сенс нам брати зараз ці Tornado, які ніким не виробляються?Де запчастини на цей літак?", - наголошує Жданов.
До того ж за словами Жданова, Tornado морально застарів, оскільки літак не зазнав серйозних модернізацій.
"Tornado - це вузькоспрямовані машини, відпрацьований варіант учорашнього дня, тому країни його списують і цілком можливо, готові його нам передати", – вважає Жданов.
А ось F-16, на думку військового експерта, модель значно краща. Їх випускають і оновлюють. До них є всі запчастини. Й вони користуються великою популярністю у світі.
"Тепер про F-16. Він був розроблений у 74-му році на базі F-15. Він дрібний, у нього один двигун, а не два, і він легший. Для порівняння, випущено в 5 разів більше цих літаків – 4 5 тисячі одиниць було випущено F-16, він зазнав величезної і глибокої модернізації, він робився як легкий винищувачів, мені один із льотчиків навів таке порівняння: ви коли-небудь намагалися лягти відпочити в кімнаті, і там з'являється настирлива муха. Все, ніякого відпочинку вже немає. Так ось, F-16 можна порівняти з настирливою мухою: маленький, юркий, легкий, швидкий і багатофункціональний. роботі з такими комплексами як Patriot – будь ласка”, – описав характеристики літака експерт.
Нагадаємо, Франція веде перемовини про передачу Україні літаків Mirage 2000.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.