Як Зінченко відреагував на поразку Арсеналу від Ланса в ЛЧ

Українець відіграв на полі 70 хвилин

Вирішальний гол забили після помилки українця. Фото: Gettyimages.com
Зінченко отримав одну з найнижчих оцінок у матчі. Фото: Gettyimages.com

Захисник Арсеналу Олександр Зінченко прокоментував поразку свої команди у Лізі чемпіонів. "Гармаші" сенсаційно програли Лансу з рахунком 2:1.

У своєму Instagram Зінченко також подякував фанатам за підтримку. При цьому сам українець провів не найсильніший матч за Арсенал.

"Прийняти, вчитися, рухатись далі. Дякую фанатам за підтримку в гостях. Ідемо далі!" - написав Олександр.

Варто відзначити, що Зінченко вийшов у стартовому складі і провів на полі 70 хвилин. До речі, буквально за хвилину до заміни українець не зміг заблокувати суперника. Цей опонент віддав гольову передачу на вирішальний гол зустрічі.

Після цього Олександра замінив Бен Вайт, але це не допомогло Арсеналу. Для лондонців ця поразка стала першою в сезоні.

Статистика Зінченка в матчі

Два авторитетних статистичних портали однаково низько оцінили гру українського захисника. Так, WhoScored поставив Зінченку 6,1 бала, і нижчі за нього в Арсеналі оцінили лише воротаря Давида Раю (5,1) та Едуарда Нкетії, який вийшов на заміну на 80-й хвилині гри (6,0).

На порталі SofaScore Зінченко оцінили у 6,6 бала, і це також стало одним із найгірших показників в Арсеналі. Нижчі оцінки у Леонардо Троссарда (6,4), Едуарда Нкетії (6,4) і Давида Раї (6,3).