Битва Наполі з Реалом та поразка МЮ: результати 2-го туру Ліги чемпіонів

Команди потішили результативним футболом

Ліга чемпіонів
Наполі та Реал забили 5 м’ячів на двох, дубль Гойлунда не допоміг МЮ Фото: Gettyimages.com

У вівторок, 3 жовтня, у чотирьох групах Ліги чемпіонів відбулись поєдинки другого туру. Наполі, який в Серії А йде на третьому місці, в результативному матчі програв Реалу. А Ланс вийшов у лідери групи В.

За результатами матчів другого туру у групах A-D лише Реал та Баварія набрали максимум очок. Несподіваним виглядає останнє місце Манчестер Юнайтед.

Група A

Манчестер Юнайтед у першому турі програв Баварії. Тож для команди вкрай важливим було брати очки у матчі з Галатасараєм. Гойлунд вивів господарів вперед, але вже через 5 хвилин Заха зрівняв рахунок. На гол Гойлунда на 67-й хвилині гості відповіли влучним ударом Актюроглу на 71-й.

Каземіро привіз пенальті у ворота Манчестер Юнайтед та заробив другу жовту картку. Однак Ікарді одинадцятиметровий не реалізував. Втім вже через три хвилини той же Ікарді приніс перемогу Галатасараю.

В іншому матчі групи Баварія здобула вольову перемогу на виїзді. Мюнхенці пропустили першими, проте змогли схилити шальки терезів на свою користь.

• Манчестер Юнайтед - Галатасарай 2:3;
    Голи: Гойлунд, 17, 67 — Заха, 23, Актюроглу, 71, Ікарді, 81.
  • Копенгаген — Баварія 1:2;
    Голи: Лерагер, 56 — Мусіала, 67, Тель, 83.
Група А
Група А

Група В

Арсенал відкрив рахунок у матчі з Лансом на 14-й хвилині. Але перевагу англійський клуб не втримав. Томассон та Ваї принесли перемогу віце-чемпіону Франції. Олександр Зінченко розпочав матч зі старту і пішов з поля на 70-й хвилині.

В матчі ПСВ та Севільї було захоплююче закінчення матчу. Севілья з 67-ї хвилини вела в рахунку і почувала себе доволі впевнено. На 86-й хвилині ПСВ відігрався, але вже у наступній атаці Ен Несірі вдруге вивів іспанську команду вперед. І все ж на 5-й компенсованій хвилині Тезе приніс ПСВ нічию.

• Ланс - Арсенал 2:1;
    Голи: Томассон, 25, Ваї, 69 — Жезус, 14.
  • ПСВ — Севілья 2:2;
    Голи: Де Йонг, 86, Тезе, 90+5 — Гудель, 68, Ен Несірі, 87.
Група В
Група В

Група С

У матчі лідерів групи зустрілись Наполі та мадридський Реал. Поєдинок виправдав всі очікування. Команди продемонстрували яскравий та результативний футбол. В підсумку удача посміхнулась мадридському клубу. Перемогу Реал здобув завдяки голу Мерета у свої ворота.

Маленьке диво створила Брага. Команда обіграла Уніон, поступаючись по ходу зустрічі з різницею у два м’ячі.

• Наполі — Реал 2:3;
    Голи: Естігор, 19, Зелінські, 54 (пен.) — Вінісіус, 27, Беллінгем, 34, Мерет, 78 (автогол).
  • Уніон — Брага 2:3;
    Голи: Беккер, 30, 37 — Ніакате, 41, Брума, 51, Каштру, 90+4.
Група С
Група С

Група D

Ворота Бенфіки в матчі з Інтером захищав Анатолій Трубін. Український голкіпер декілька разів врятував свою команду, але на 62-й хвилині Тюрам все ж зміг забити.

Реал Сосьєдад ще у середині першого тайму забезпечив собі комфортну перевагу у два м’ячі. РБ Зальцбург так і не зміг нічого зробити з обороною іспанської команди.

Розклад 2-го туру

У середу, 4 жовтня, відбудуться матчі другого туру ще у чотирьох групах. Донецький Шахтар у Бельгії зіграє з Антверпеном. Початок зустрічі о 19:45.

• 19:45. Атлетіко - Фейєноорд;
  • 19:45. Антверпен - Шахтар;
  • 22:00. Селтік - Лаціо;
  • 22:00. Боруссія Д - Мілан;
  • 22:00. Ньюкасл - ПСЖ;
  • 22:00. РБ Лейпциг - Манчестер Сіті;
  • 22:00. Црвена Звезда - Янг Бойз;
  • 22:00. Порту - Барселона.