“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Зруйнований будинок номер 116
17 жовтня російські загарбники атакували Київ дронами-камікадзе. В результаті зруйнували будинок на вулиці Жилянській, там загинули 5 киян. Аварійні роботи на місці прильоту вже закінчили, територію навколо прибрали від уламків, а сам будинок огородили.
Як повідомляє Інформатор, внаслідок удару частково завалилися три з чотирьох поверхів. У тій частині будинку, що вціліла, вибите скло у вікнах. Про трагедію також нагадують обгорілі дерева поруч. Доступ до руйнувань перекрили парканом. На честь загиблих в цьому будинку людей, місцеві жителі приносять квіти. Можна помітити як і зів'ялі квіти, так і свіжі.
"Я сам художник... Це (зруйнований будинок - ред.) була моя друга картина після закінчення Одеського училища... І оця мразота витвір мистецтва, який я відображав, хотіла знищити", - розповідає дідусь, який проходив мимо, про зруйнований будинок.
росія вдарила по житловому кварталі у районі вулиці Жилянської 17 жовтня. В результаті будинок номер 116 обвалився. Житло у цьому будинку втратили 16 людей.
Невдовзі після обстрілу мер Києва Віталій Кличко в інтерв'ю телеканалу Київ висловив припущення, що будинок не вдасться відновити. За його словами, велика частина несучих конструкцій була зруйнована. Проте питання про реконструкцію будинку розглядається – на рівні уряду. Зокрема, про це повідомила заступник міністра культури Катерина Чуєва.
Будинок Йоселіна Льова (вул. Жилянська, 116-а) не є пам'яткою архітектури, але має історичне значення. Йоселіан Іцкович Лев, київський бізнесмен, власник фабрики з виробництва меблів та виробів з металу, збудував його на початку ХХ століття. Київський краєзнавець Антон Короб зазначає, що будинок поєднував у собі елементи типового зразка київського цегляного стилю та водночас цікаві дрібні ліплені неоготичні деталі. На думку Короба, спочатку будинок мав лише три поверхи. У 1990-х був добудований четвертий.
Нагадаємо, в Києві з цього, зруйнованого дроном-камікадзе, будинку врятували котика. Також Інформатор писав, що відомо про зруйнований будинок.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.