«Я прихильник не гадати, а вивчати трофеї, щоб точно розуміти, що є, а чого немає, як це реалізовано і, головне, як протидіяти"
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Кілька порад, як провести свято без шкоди для здоров’я
Уже завтра, 2 травня, уся Україна святкуватиме Великдень. Під час святкування традиційно на стіл подають велику кількість їжі, яка не завжди є корисною і здоровою. У Міністерстві охорони здоров’я розповіли, як відсвяткувати без шкоди для здоров’я й зайвої ваги.
Про це повідомляє пресслужба Центру громадського здоров’я України, — передає Інформатор.
Кілька порад, як провести свято без шкоди для здоров’я:
ділитися солодощами з друзями. На Великдень вам можуть подарувати багато цукерок, пасок і печива. Можна поділитись солодощами з рідними та друзями, а також відкласти частину ласощів і з’їсти їх протягом тижня, щоб уникнути зайвих калорій;
ставитися до покупок вибірково і вибирати якісні продукти. У супермаркеті є спокуса купити всього й побільше. Якщо ви вирішили віддати перевагу солодощам, вибирайте декілька продуктів, але якісних;
більше рухатися. Кілька зайвих калорій під час свят — це допустимо. Однак, щоб уникнути їх накопичення і використовувати надмірну енергію треба більше рухатися. Сімейна прогулянка, гра з м’ячем, пробіжка з домашнім улюбленцем — будь-яка фізична активність, яка вам подобається, буде корисною;
починати день правильно. Краще уникати вживання солодощів на сніданок. Як дітям, так і дорослим слід починати ранок із поживного сніданку, який містить: овочі, фрукти, цільнозернові продукти й білки;
уникати переїдання. Важливо контролювати себе й не переїдати, тоді все буде добре.