Головна
Наука
Технології
16:07, 15 Серпня
Информатор UA

Интро

Смартфони давно перестали бути модними гаджетами для молодих людей. Наразі ця категорія пристроїв користується популярністю і серед пенсіонерів, і у дітей. Флагмани від відомих брендів мають величезну кількість функцій, але й вартість таких смартфонів - відповідна. Повний список функцій потрібний далеко не всім. Сьогодні ми розповімо, як вибрати надійний смартфон вартістю до 10 тисяч гривень. Є кілька важливих нюансів, на які слід звернути увагу. Дисплей Років 20 тому чим менше і тонше телефон, тим крутішим він вважався. Зараз все точно навпаки у ціні великі екрани. Однак, дисплей діаметром більше 5,5 дюймів потрібний не всім. Так, на такому екрані зручно працювати, дивитися фільми чи грати. Водночас, він набагато швидше садить акумулятор. Також його не так зручно носити у кишені чи маленькій сумці. А ще його важко використовувати однією рукою. Для простих завдань ідеально підійде дисплей середнього діаметру - від 4,7 до 5,5 дюймів. Якщо смартфон необхідний для простого спілкування та месенджерів, можна розглянути й варіанти з меншим екраном такі пристрої мобільніші та повільніше розряджаються. Також важливий момент, який не можна звернути увагу - це тип матриці. У кожного з них свої особливості. Найпоширеніший варіант, у тому числі для бюджетних смартфонів, це IPS. У нього хороша передача кольорів і контрастність, а також низька енерговитратність. Також хорошими варіантами є OLED та AMOLED-дисплеї. Начинка Перша важлива внутрішня частина смартфона - це процесор. Тут все досить просто: чим більше ядер і чим вони потужніші тим краще. Якщо ви вибираєте між кількома схожими смартфонами, зробіть вибір на користь варіанта з потужнішим процесором. Те саме стосується оперативної пам'яті. Вона відповідає за швидкість роботи пристрою, а її недолік може призвести до підвисання, повільного завантаження додатків та інших прикрих незручностей. Для бюджетних смартфонів оптимальним буде 4 ГБ оперативної пам'яті. Вибирати менший обсяг ми не радимо. А ось обсяг вбудованої пам'яті варто визначати виключно під ваші потреби. Наприклад, для роботи та спілкування вам може вистачити і 16 ГБ. А для ігор, активного використання мультимедіа та обміну файлами краще вибирати більший обсяг. Оптимальний варіант придбати смартфон із слотом під карту пам'яті. Так ви зможете додати собі стільки "метрів", скільки потрібно. Бюджетні бренди смартфонів Серед гаджетів до 10 тисяч гривень можна виділити Samsung Galaxy, Xiaomi, Realme та інші. Ці бренди мають в асортименті велику кількість бюджетних моделей з різними характеристиками. Також рекомендуємо звернути увагу на менш відомі компанії, які можуть скласти конкуренцію своїм розпіареним . Це, наприклад, Oppo, POCO, Vivo та інші. Підсумовуючи, складемо "портрет" бюджетного смартфона з оптимальними характеристиками: чотириядерний процесор 4 ГБ оперативної пам'яті; IPS або OLED-дисплей; 16 ГБ внутрішньої пам'яті + картка пам'яті потрібного об'єму. Рекламний матеріал

Як вибрати смартфон до 10 000 гривень

Читать на русском

Розповідаємо, як вибрати надійний смартфон вартістю до 10 тисяч гривень

Читать на русском
Як вибрати смартфон до 10 000 гривень

Розповідаємо, як вибрати надійний смартфон вартістю до 10 тисяч гривень

Смартфони давно перестали бути модними гаджетами для молодих людей. Наразі ця категорія пристроїв користується популярністю і серед пенсіонерів, і у дітей. Флагмани від відомих брендів мають величезну кількість функцій, але й вартість таких смартфонів - відповідна. 

Повний список функцій потрібний далеко не всім. Сьогодні ми розповімо, як вибрати надійний смартфон вартістю до 10 тисяч гривень. Є кілька важливих нюансів, на які слід звернути увагу. 

Дисплей 

Років 20 тому чим менше і тонше телефон, тим крутішим він вважався. Зараз все точно навпаки – у ціні великі екрани. Однак, дисплей діаметром більше 5,5 дюймів потрібний не всім. Так, на такому екрані зручно працювати, дивитися фільми чи грати. Водночас, він набагато швидше садить акумулятор. Також його не так зручно носити у кишені чи маленькій сумці. А ще його важко використовувати однією рукою. 

Для простих завдань ідеально підійде дисплей середнього діаметру - від 4,7 до 5,5 дюймів. Якщо смартфон необхідний для простого спілкування та месенджерів, можна розглянути й варіанти з меншим екраном – такі пристрої мобільніші та повільніше розряджаються. 

Також важливий момент, який не можна звернути увагу - це тип матриці. У кожного з них свої особливості. Найпоширеніший варіант, у тому числі для бюджетних смартфонів, це IPS. У нього хороша передача кольорів і контрастність, а також низька енерговитратність. Також хорошими варіантами є OLED та AMOLED-дисплеї. 

Начинка

Перша важлива внутрішня частина смартфона - це процесор. Тут все досить просто: чим більше ядер і чим вони потужніші – тим краще. Якщо ви вибираєте між кількома схожими смартфонами, зробіть вибір на користь варіанта з потужнішим процесором. 

Те саме стосується оперативної пам'яті. Вона відповідає за швидкість роботи пристрою, а її недолік може призвести до підвисання, повільного завантаження додатків та інших прикрих незручностей. Для бюджетних смартфонів оптимальним буде 4 ГБ оперативної пам'яті. Вибирати менший обсяг ми не радимо. 

А ось обсяг вбудованої пам'яті варто визначати виключно під ваші потреби. Наприклад, для роботи та спілкування вам може вистачити і 16 ГБ. А для ігор, активного використання мультимедіа та обміну файлами краще вибирати більший обсяг. Оптимальний варіант – придбати смартфон із слотом під карту пам'яті. Так ви зможете додати собі стільки "метрів", скільки потрібно. 

Бюджетні бренди смартфонів 

Серед гаджетів до 10 тисяч гривень можна виділити Samsung Galaxy, Xiaomi, Realme та інші. Ці бренди мають в асортименті велику кількість бюджетних моделей з різними характеристиками. 

Також рекомендуємо звернути увагу на менш відомі компанії, які можуть скласти конкуренцію своїм розпіареним “побратимам”. Це, наприклад, Oppo, POCO, Vivo та інші. 

Підсумовуючи, складемо "портрет" бюджетного смартфона з оптимальними характеристиками: 

  • чотириядерний процесор
  • 4 ГБ оперативної пам'яті;
  • IPS або OLED-дисплей; 
  • 16 ГБ внутрішньої пам'яті + картка пам'яті потрібного об'єму. 


Рекламний матеріал

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.