Як українцям за кордоном, що загубили фінансовий номер, пройти відеоверифікацію в Ощадбанку

Клієнтка намагалась зателефонувати до Ощадбанку, але її запропонували пройти відеоверифікацію

Українці за кордоном
Відеоверифікація в Ощадбанку для українців, які перебувають за кордоном

Жінка втратила фінансовий номер телефону та активувала новий. Вона перебуває за кордоном та не може пройти відеоверифікацію в Ощадбанку. Відповідний коментар клієнтка залишила 14 травня під публікацією банку.

За словами жінки, вона прив'язала новий номер телефону до Viber. Клієнтка намагалась зателефонувати до Ощадбанку, але її запропонували пройти відеоверифікацію.

"Мій фінансовий номер телефону згорів у Маріуполю...я за кордоном! Але я маю інший новий номер телефону, який прив'язала до Viber. Я дзвоню на Viber до Ощадбанку, але мені пропонують записатися на відеоверифікацію і я згодна!
Але робот запитує останні 4 цифри - я пишу, а цей робот каже, що не бачить такої картки в системі... Що робити людям, яки загубили фінансовий номер і люди за кордоном? Що треба зробити, щоб мені призначили цю відеоверифікацію?", - цікавиться жінка. 

Реакція Ощадбанку на коментар жінки 

В Ощадбанку відреагували на коментар жінки. Там зазначають, що можливо останні 4 цифри картки, які вона вказала є неактивною.

"Можливо останні 4 цифри картки, яку ви вказуєте є неактивною, тому рекомендуємо перевірити інформацію. Рекомендуємо зафіксувати відеодзвінок напряму через сайт банку на за посиланням", - заявили в Ощадбанку. 

 Що треба знати клієнтам Ощадбанку про розрахунки за кордоном?

Якщо ви перебуваєте за межами України, користуйтесь карткою Ощадбанку, так само як користувались в Україні. Ви можете розраховуватися в магазинах і знімати готівку в банкоматі будь-якого банку, в тому числі з гривневих карток. При розрахунках за кордоном у валюті відмінній від валюти вашої картки, буде відбуватись автоматична конвертація. Додаткових комісій за здійснення конвертації валюти банк не стягує з 15.08.2023 року. Списання суми операції, що надходить від МПС, здійснюється за курсом банку на день списання, що може відрізнятися від дати оплати та суми блокування. З курсами валют можна ознайомитися тут та в Мобільному Ощаді (курс для операцій з БПК).

Іноді в магазинах за кордоном можуть запитати, у якій валюті ви хочете розрахуватися. Завжди вибирайте валюту країни, у якій перебуваєте. Так ви уникнете подвійної конвертації і сплатите за товари чи послуги карткою за вигіднішим курсом. Також всюди, де приймають безконтактні платежі, ви можете розраховуватись смартфоном через Apple Pay та Google Pay. Щоб не виникало проблем під час покупок в інтернеті, налаштуйте ліміти в мобільному додатку чи чат-боті Ощаду. Обмеження: за кордоном не можна розрахуватися карткою Ощаду, випущеною для отримання адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам, а також картками Простір. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Україна на часі Youtube