“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Евакуація для українських пацієнтів — безкоштовна
Українці, які постраждали через війну, можуть лікуватися у клініках Європи. Медична евакуація постраждалих здійснюється за допомоги міжнародних партнерів.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Міністерство охорони здоров'я України.
"Йдеться про успішні евакуаційні рейси, коли МОЗ подає запит на евакуацію та отримує пропозиції від різних країн-членів ЄС та Європейської економічної зони щодо готовності прийняти пацієнтів та забезпечити необхідне лікування. Далі МОЗ контактує з країною, що приймає пацієнтів, та узгоджує етапи й маршрути безпечного медичного транспортування", - йдеться у посиланні.
Ознайомитися з алгоритмом медичної евакуації можна за посиланням. Рішення про направлення пацієнта на лікування за кордон приймає лікар. До закордонних клінік транспортуються насамперед:
Із собою пацієнт повинен мати документ, що посвідчує особу — закордонний або внутрішній паспорт. Також потрібні виписки з історії хвороби дитини. Однак це не є обов’язковою вимогою станом на зараз. У будь-якому випадку, відсутність тих чи інших документів не є перешкодою для вивезення онкохворої дитини на лікування за кордон. Також можна самостійно подати попередню заявку на програму медичної евакуації. Для цього на сайті Міністерства охорони здоров’я України в розділі "Громадянам" потрібно заповнити відповідну анкету. Далі ви отримаєте зворотний зв'язок. Підготовка пацієнта зазвичай триває від 3-4 днів до 2 тижнів.
Нагадаємо, в Україні запустили гарячу лінію для людей з інвалідністю. Крім того, в Україні фіксують збільшення випадків гострих кишкових інфекцій.
Також Інформатор писав, як продовжити процедуру гемодіалізу, якщо переїхали в іншу область.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.