Головна
Бізнес
Авто
17:08, 22 Вересня
Информатор UA

Интро

Українці можуть обміняти водійське посвідчення у Варшаві. На цю процедуру знадобиться один день. Для цього необхідно подати пакет документів. Про це розповівначальник Головного сервісного центру МВС Микола Рудик.Після прийому документів, вони проходять перевірку в Україні "Для цього громадянину потрібно фізично звернутися до підрозділу Державного підприємства "Документ", який функціонує у Варшаві, і подати весь пакет документів. Наприклад, жінка змінила анкетні дані потрібна заміна посвідчення, можливо закінчився термін дійсності посвідчення або було пошкоджено", - сказав Рудик. Для обміну посвідчення водія потрібно: паспорт, копія ІПН (індивідуальнийподатковий номер), посвідчення водія. Варто зазначити, що після прийому документів, вони проходять перевірку в Україні. І якщо немає ніяких заборон, українець у Варшаві отримує своє оновлене посвідчення. Вся процедура займає лише один день. Поки що є послуга лише обміну документа. В Сервісному центрі обіцяють в майбутньому запустити і можливість заміни посвідчення водія. Як пише виданняз 22 вересня українські водії зможуть подати заяву на відкриття національної візи у Польщі.Зробити це можна буде за попереднім записом черезсайт. Після реєстрації ви дізнаєтесь про час і дату свого візиту.Заяву необхідно буде подати доодного з візових центрів, розташованих в одному з трьох польських міст: Варшаваul. Al. Jerozolimskie 181B (партер, wejście B-1). Графік роботи: 8.30-16.30. Познаньul. Franciszka Ratajczaka 19 (parter), Графік роботи: 8.30-16.30. Люблінul. Tomasza Zana 39A (4 pietro), Графік роботи: 8.30-16.30. Заяву на видачу національної візи можна завантажити запосиланням. Для тих, хто не встигне подати заяву в перші дати, передбачені додаткові, які поступово з'являтимуться на сайті запосиланням. Українські біженці можуть користуватися національним водійським посвідченням у ЄС Українцям, які виїхали через війну до ЄС та отримали статус тимчасового захисту, не потрібно обмінювати своє посвідчення на європейські водійські права або складати повторний іспит. Якщо посвідчення водія викрадуть, або біженець його втратить, у Євросоюзі зможуть видавати нові європейські водійські права за умови, що людина підтвердить, що мала чинне водійське посвідчення в Україні, а також надати довідку про готовність сідати за кермо. Біженці, які працювали водіями вантажівок і автобусів, зможуть підтвердити у ЄС їхні сертифікати професійної придатності, видані в Україні, після проходження короткого курсу навчання та іспиту. Нагадаємо, воновили сервіси для оплати штрафів за порушенняПДР. Крім того, українськепосвідчення водія адаптували до документів ЄС. Такожписав, що такеєвропротокол та як його оформити. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна

Як українцям у Варшаві обміняти водійське посвідчення за один день

Читать на русском
Як українцям у Варшаві обміняти водійське посвідчення за один день

Поки що є послуга лише обміну, але згодом з'явиться можливість заміни документа

Українці можуть обміняти водійське посвідчення у Варшаві. На цю процедуру знадобиться один день. Для цього необхідно подати пакет документів.

Про це розповів начальник Головного сервісного центру МВС Микола Рудик. Після прийому документів, вони проходять перевірку в Україні

"Для цього громадянину потрібно фізично звернутися до підрозділу Державного підприємства "Документ", який функціонує у Варшаві, і подати весь пакет документів. Наприклад, жінка змінила анкетні дані – потрібна заміна посвідчення, можливо закінчився термін дійсності посвідчення або було пошкоджено", - сказав Рудик.

Для обміну посвідчення водія потрібно: 

  • паспорт, 
  • копія ІПН (індивідуальний податковий номер),
  • посвідчення водія.

Варто зазначити, що після прийому документів, вони проходять перевірку в Україні. І якщо немає ніяких заборон, українець у Варшаві отримує своє оновлене посвідчення. Вся процедура займає лише один день. Поки що є послуга лише обміну документа. В Сервісному центрі обіцяють в майбутньому запустити і можливість заміни посвідчення водія.

Як пише видання VisitUkraine, з 22 вересня українські водії зможуть подати заяву на відкриття національної візи у Польщі. Зробити це можна буде за попереднім записом через сайт. Після реєстрації ви дізнаєтесь про час і дату свого візиту. Заяву необхідно буде подати до одного з візових центрів, розташованих в одному з трьох польських міст:

  • Варшава - ul. Al. Jerozolimskie 181B (партер, wejście B-1). Графік роботи: 8.30-16.30.
  • Познань - ul. Franciszka Ratajczaka 19 (parter), Графік роботи: 8.30-16.30.
  • Люблін - ul. Tomasza Zana 39A (4 pietro), Графік роботи: 8.30-16.30.

Заяву на видачу національної візи можна завантажити за посиланням. Для тих, хто не встигне подати заяву в перші дати, передбачені додаткові, які поступово з'являтимуться на сайті за посиланням.

Українські біженці можуть користуватися національним водійським посвідченням у ЄС

Українцям, які виїхали через війну до ЄС та отримали статус тимчасового захисту, не потрібно обмінювати своє посвідчення на європейські водійські права або складати повторний іспит. Якщо посвідчення водія викрадуть, або біженець його втратить, у Євросоюзі зможуть видавати нові європейські водійські права за умови, що людина підтвердить, що мала чинне водійське посвідчення в Україні, а також надати довідку про готовність сідати за кермо. Біженці, які працювали водіями вантажівок і автобусів, зможуть підтвердити у ЄС їхні сертифікати професійної придатності, видані в Україні, після проходження короткого курсу навчання та іспиту.

Нагадаємо, в Україні оновили сервіси для оплати штрафів за порушення ПДР. Крім того, українське посвідчення водія адаптували до документів ЄС.

Також Інформатор писав, що таке європротокол та як його оформити.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.