Головна
Бізнес
Авто
07:40, 4 Серпня
Информатор UA

Интро

В Україні оновили сервіси для оплати штрафів за порушення правил дорожнього руху. Про цеповідомив заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Гончаров, передає Інформатор. Дізнатися про факт фіксації порушення правил дорожнього руху можливо за допомогою: офіційного сайту МВС України, офіційного мобільного застосунку МВС України "Штрафи ПДР" за наступними посиланнями для Android та IOS, Telegram-бот "Штрафи ПДР". Офіційний застосунок МВС "Штрафи ПДР" та Telegram-бот отримали оновлення. Тому користувачам необхідно перевстановити програму, оновити підписку у боті для отримання повідомлень та додати своє авто. "Офіційні сервіси МВС дозволяють не лише сплатити штрафи, які вже винесені, а й оперативно отримувати повідомлення про нові постанови або зміни їх статусу. Також в застосунках є інформація про розміщення на карті комплексів автоматичної фіксації порушень ПДР. Дотримуйтесь вимог правил дорожнього руху та безпечного кермування", - сказав Сергій Гончаров. Нагадаємо,біженцям дозволили користуватися національним водійським посвідченняму ЄС. Крім того,дозволили ввозити авто на усіх пунктах пропуску Львівської області. Такожписав, чимвідрізняється українське посвідчення водіявід міжнародного. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут. Заголовне фото: з відкритих джерел

В Україні оновили сервіси для оплати штрафів за порушення ПДР

Читать на русском
В Україні оновили сервіси для оплати штрафів за порушення ПДР

Офіційний застосунок МВС "Штрафи ПДР" та Telegram-бот отримали оновлення

В Україні оновили сервіси для оплати штрафів за порушення правил дорожнього руху. 

Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Гончаров, передає Інформатор

Дізнатися про факт фіксації порушення правил дорожнього руху можливо за допомогою:

  • офіційного сайту МВС України,
  • офіційного мобільного застосунку МВС України – "Штрафи ПДР" за наступними посиланнями для Android та IOS,
  • Telegram-бот "Штрафи ПДР".

Офіційний застосунок МВС "Штрафи ПДР" та Telegram-бот отримали оновлення. Тому користувачам необхідно перевстановити програму, оновити підписку у боті для отримання повідомлень та додати своє авто.

"Офіційні сервіси МВС дозволяють не лише сплатити штрафи, які вже винесені, а й оперативно отримувати повідомлення про нові постанови або зміни їх статусу. Також в застосунках є інформація про розміщення на карті комплексів автоматичної фіксації порушень ПДР. Дотримуйтесь вимог правил дорожнього руху та безпечного кермування", - сказав Сергій Гончаров.

Нагадаємо, українським біженцям дозволили користуватися національним водійським посвідченням у ЄС. Крім того, українцям дозволили ввозити авто на усіх пунктах пропуску Львівської області.

Також Інформатор писав, чим відрізняється українське посвідчення водія від міжнародного.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Заголовне фото: з відкритих джерел

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.