"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Таку функцію можуть додати до Messenger та Facebook
Компанія Meta представила оновлення для своєї соцмережі Instagram. У ньому з’явиться можливість створювати власні канали мовлення, де створювати фото, відео чи аудіо повідомлення може тільки автор, а переглядати його та залишати реакції – всі читачі. Функція вже працює для декількох відомих блогерів із США у тестовому режимі.
Про оновлення повідомили в блозі Instagram. Розробники соцмережі кажуть, що канали мають стати публічним інструментом обміну повідомлення «від одного до багатьох». Фактично, кожен автор отримає можливість відправляти звичайні повідомлення, як в Direct, на широку аудиторію. Це можуть бути текстові чи голові повідомлення, або фотографії та відео.
Водночас, самі підписники відповідати не зможуть. Проте, у них буде можливість ставити реакції, брати участь в голосуваннях і т.д. Звичайно, все це дуже схоже на Telegram-канали, і можливо, саме на них орієнтувалася компанія при створенні власного аналога. Просто інструменти для цього використовувалися ті, що були в Instagram.
Зараз компанія проводить тестування нової системи. Для цього доступ дали декільком американським блогерам. У найближчі місяці, у разі позитивних результатів випробувань, доступ мають розширити.
«Поки ми вперше впроваджуємо цю нову функцію в Instagram, ми також будемо тестувати канали трансляції в Messenger та Facebook протягом наступних місяців», – додали в компанії.
Датамайнери знайшли в коді Instagram натяки на можливе введення платної верифікації. Система може працювати за аналогією Twitter. На даний момент в соцмережі синю галочку верифікації можуть отримувати тільки акаунти високопоставлених осіб, знаменитості, бренди чи організації. У разі введення платного сервісу – отримати її зможе будь-хто.
Раніше також повідомлялося, що Meta вирішила збільшити витрати на безпеку Марка Цукерберга. Не дивлячись на масштабні скорочення в компанії, на охорону засновника компанії виділять ще 4 млн доларів – тепер сума на рік складає 14 млн доларів.
Нагадаємо, що за рік резиденти Дія.City сплатили $100 млн податків. Хто віддав до держказни найбільше коштів?
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.