У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Необхідно виконати декілька кроків
Активні бойові дії на території України мають катастрофічні наслідки, ставлять сім’ї у кризові ситуації та можуть призводити до розлуки батьків і дітей. Зараз багато українців хочуть допомогти та подбати про дітей, які втратили батьків чи потребують опіки.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на проєкт ЮНІСЕФ "Дитина не сама".
Хто може прихистити дитину
Під час воєнного стану людина, яка проживає сама, або родина можуть тимчасово прихистити дітей, які залишилися без батьківського піклування.
Алгоритм дій
Заявка в чат-боті
Залиште свою заявку у Telegram чат-боті «Дитина не сама». З вами зв’яжуться спеціалісти служби у справах дітей та визначать подальші дії. Строк розгляду – до 5 днів. Важливо! Для того, щоб під час війни прихистити дитину без батьківського піклування, родина (людина) повинна відповідати декільком критеріям. Перевірити відповідність вимогам можна тут. Додатково вам запропонують пройти онлайн навчання з влаштування, адаптації та догляду за дитиною.
Візит працівника служби у справах дітей
Працівник служби у справах дітей відвідає вашу оселю, обстежить умови проживання та складе відповідний акт, а також поспілкується з дитиною, щоб отримати її згоду на влаштування.
Які документи необхідні
Підготуйте пакет необхідних документів:
Отримання відповіді
Зустріч з дитиною
Зустріч з дитиною відбувається в присутності представника служби у справах дітей. Перевезення дитини до сім’ї чи особи, яка надає прихисток, організовує служба у справах дітей за місцем знаходження дитини.
Важливо! Враховуйте, що дитина, влаштована у вашу сім’ю, могла пережити психологічну травму та може потребувати допомоги. Дитина не можна вивезти за кордон без дозволу військової адміністрації за місцем перебування дитини. Служба у справах дітей в будь-який час може відвідати вашу оселю, аби проконтролювати умови, в яких перебуває дитина.
Нагадаємо, ООН вивчає факти депортації українських дітей та їх усиновлення у рф. Крім цього, в Україні збільшується кількість дітей, які залишилися без батьків.
Також Інформатор писав, як підтримати дитину, коли тато чи мама на війні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.