Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
На тимчасово окупованих територіях зникла значна кількість дітей
Управління Верховного комісара з прав людини вивчає повідомлення про насильну депортацію дітей та їх усиновлення в рф.
Про це заявила Верховний комісар ООН з прав людини Мішель Бачелет, передає Інформатор.
«Ми стурбовані планами російської влади дозволити переселення дітей з України в сім'ї в рф, щоине передбачає кроки з возз'єднання родин і не враховуються інтереси дитини», - сказала вона, зазначивши, що Управління Верховного комісара ООН з прав людини не має даних про кількість викрадених дітей.
За даними Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), до російського повномасштабного вторгнення в дитячих будинках, інтернатах та інших дитячих установах України перебувало понад 91 тисяча дітей. Відповідно до заяви ЮНІСЕФ, росія може змінити чинне законодавство, щоб полегшити прискорене усиновлення сиріт з України.
"Діти, розлучені зі своїми батьками під час надзвичайної гуманітарної ситуації, не можуть вважатися сиротами. У зв'язку з цим необхідно забезпечити всі можливості для возз'єднання сімей", - йдеться у повідомленні.
На пресконференції в Києві в середу члени комісії Ради з прав людини, що розслідують злочини окупантів в Україні, заявили, що на тимчасово окупованих територіях зникла значна кількість дітей, особливо з дитячих установ. Водночас поки що важко встановити, куди саме їх вивезли.
Нагадаємо, в Україні через обстріли окупантів загинули 318 дітей, ще 580 — поранені. Крім того, в Україні спростили процедуру виїзду дітей за кордон на оздоровлення та відпочинок.
Також Інформатор писав, що абітурієнти з окупованих територій складатимуть вступний іспит у форматі дистанційної співбесіди або творчого конкурсу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.