Головна
Світ
09:57, 16 Червня
Информатор UA

Интро

Управління Верховного комісара з прав людини вивчає повідомлення про насильну депортацію дітей та їх усиновлення в рф.  Про це заявила Верховний комісар ООН з прав людини Мішель Бачелет, передає Інформатор. «Ми стурбовані планами російської влади дозволити переселення дітей з України в сім'ї в рф, щоине передбачає кроки з возз'єднання родин і не враховуються інтереси дитини», - сказала вона, зазначивши, що Управління Верховного комісара ООН з прав людини не має даних про кількість викрадених дітей. За даними Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), до російського повномасштабного вторгнення в дитячих будинках, інтернатах та інших дитячих установах України перебувало понад 91 тисяча дітей. Відповідно до заяви ЮНІСЕФ, росія може змінити чинне законодавство, щоб полегшити прискорене усиновлення сиріт з України. "Діти, розлучені зі своїми батьками під час надзвичайної гуманітарної ситуації, не можуть вважатися сиротами. У зв'язку з цим необхідно забезпечити всі можливості для возз'єднання сімей", - йдеться у повідомленні.  На пресконференції в Києві в середу члени комісії Ради з прав людини, що розслідують злочини окупантів в Україні, заявили, що на тимчасово окупованих територіях зникла значна кількість дітей, особливо з дитячих установ. Водночас поки що важко встановити, куди саме їх вивезли.  Нагадаємо, в Україні через обстріли окупантів загинули 318 дітей, ще 580 — поранені. Крім того, в Україні спростили процедуру виїзду дітей за кордон на оздоровлення та відпочинок. Також Інформатор писав, що абітурієнти з окупованих територій складатимуть вступний іспит у форматі дистанційної співбесіди або творчого конкурсу. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.        

ООН вивчає факти депортації українських дітей та їх усиновлення в рф

Читать на русском

На тимчасово окупованих територіях зникла значна кількість дітей

Читать на русском
ООН вивчає факти депортації українських дітей та їх усиновлення в рф

На тимчасово окупованих територіях зникла значна кількість дітей

Управління Верховного комісара з прав людини вивчає повідомлення про насильну депортацію дітей та їх усиновлення в рф. 

Про це заявила Верховний комісар ООН з прав людини Мішель Бачелет, передає Інформатор.

«Ми стурбовані планами російської влади дозволити переселення дітей з України в сім'ї в рф, щоине передбачає кроки з возз'єднання родин і не враховуються інтереси дитини», - сказала вона, зазначивши, що Управління Верховного комісара ООН з прав людини не має даних про кількість викрадених дітей.

За даними Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), до російського повномасштабного вторгнення в дитячих будинках, інтернатах та інших дитячих установах України перебувало понад 91 тисяча дітей. Відповідно до заяви ЮНІСЕФ, росія може змінити чинне законодавство, щоб полегшити прискорене усиновлення сиріт з України.

"Діти, розлучені зі своїми батьками під час надзвичайної гуманітарної ситуації, не можуть вважатися сиротами. У зв'язку з цим необхідно забезпечити всі можливості для возз'єднання сімей", - йдеться у повідомленні. 

На пресконференції в Києві в середу члени комісії Ради з прав людини, що розслідують злочини окупантів в Україні, заявили, що на тимчасово окупованих територіях зникла значна кількість дітей, особливо з дитячих установ. Водночас поки що важко встановити, куди саме їх вивезли. 

Нагадаємо, в Україні через обстріли окупантів загинули 318 дітей, ще 580 — поранені. Крім того, в Україні спростили процедуру виїзду дітей за кордон на оздоровлення та відпочинок.

Також Інформатор писав, що абітурієнти з окупованих територій складатимуть вступний іспит у форматі дистанційної співбесіди або творчого конкурсу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 
 
ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.