Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Про це розповіли в Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій
У відомстві зазначили, що наразі в населених пунктах по всій Україні розгорнуто Пункти незламності трьох категорій.
Перша група – пункти, організовані місцевою владою та ДСНС. В них є генератор, тепло, інтернет, чай/кава, аптечка.
Друга група – пункти, організовані відповідальним бізнесом. Тут українці можуть безкоштовно підзарядити ґаджети. Їх вже відкрили у відділеннях ROZETKИ, “Нової пошти”, “Укрпошти” та в інших місцях.
До третьої групи належать магазини, аптеки, АЗС та відділення банків, які будуть працювати у разі відключення електроенергії. Однак ці установи не надають послуг із підзарядки ґаджетів.
Мапа з усіма точками доступна за посиланням.
Крім того, можна скористатися спеціальним чат-ботом у Телеграмі. “Для цього відкрийте його та введіть свою адресу. Сервіс відразу покаже найближчі Пункти незламності. З його допомогою ви дізнаєтеся графіки їх роботи та про послуги, які там доступні”, – пояснили в міністерстві
Що стосується Пунктів незламності у населених пунктах поблизу лінії бойових дій, то їхнє місцезнаходження не розголошується з міркувань безпеки, зауважили у Мінреінтеграції. Йдеться про Донецьку, Запорізьку, Харківську та Херсонську області. Дізнатися адреси Пунктів незламності в цих регіонах можна в органах місцевого самоврядування, обласних і районних військових адміністраціях.
В Україні вже організовано роботу понад 5 500 Пункту незламності. Найближчим часом їхня кількість збільшиться до 15 000-17 000, повідомив нещодавно прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.
Це частина державної програми. Пункти незламності відкрились після 23 листопада – тоді росіяни завдали чергової масованої ракетної атаки по об'єктах критичної та енергетичної інфраструктури, внаслідок чого в Україні стався блекаут.
Саме в Пунктах незламності люди могли зарядити гаджети, обігрітись і – за можливістю – зателефонувати близьким. Щоправда, невдовзі після відкриття стали відомі випадки необлаштованості Пунктів генераторами або джерелами автономного опалення. Також повідомляли про закриті Пункти незламності.
Раніше ми писали про про те, що уряд запровадив єдині стандарти для організації “пунктів незламності”. Також читайте про те, скільки генераторів завезли в Україну.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.