Головна
Життя
Здоров'я
10:20, 13 Липня
Информатор UA

Интро

Гастроскопія це обстеження стравохода, шлунка та дванадцятипалої кишки за допомогою ендоскопа. Його можна пройти безкоштовно. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Національну службуздоров'я України. "Якщо у травленні стаються збої, організм перестає засвоювати поживні речовини як слід, а тіло та мозок від цього страждають. У таких випадках слід звертатися до лікаря. Він в разі потреби випише направлення до гастроентеролога або на гастроскопію", - йдеться у повідомленні. Як пройти гастроскопію безкоштовно: Якщо людині 50+ років направлення випише сімейний або лікуючий лікар. Далі слід записатися в медзаклад, який має договір з НСЗУ за напрямком "Езофагогастродуоденоскопія". Якщо пацієнту немає 50-ти обстеження безоплатно можна зробити, якщо є показання і направлення лікаря. З направленням слід іти в медзаклад, який надає амбулаторні послуги за договором з НСЗУ та має обладнання. Під час стаціонарного лікування гастроскопія також безоплатна.Що входить в безоплатну послугу: консультація лікаря; анестезія; аналіз і опис результатів; запис результатів обстеження на цифровий носій пацієнта. В якому медзакладі можна зробити гастроскопію безплатно можна дізнатись зателефонувавши до контакт-центру НСЗУ за номером 16-77. Нагадаємо,допомоги потребують 60% українців. Крім того, українціможуть отримати лікування та допомогу за кордоном. Такожписав, якотримати направлення до профільного лікаряпід час війни. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут. Заголовне фото: з відкритих джерел

Як пройти гастроскопію безкоштовно

Читать на русском
Як пройти гастроскопію безкоштовно

Під час стаціонарного лікування гастроскопія також безоплатна

Гастроскопія — це обстеження стравохода, шлунка та дванадцятипалої кишки за допомогою ендоскопа. Його можна пройти безкоштовно.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Національну службу здоров'я України

"Якщо у травленні стаються збої, організм перестає засвоювати поживні речовини як слід, а тіло та мозок від цього страждають. У таких випадках слід звертатися до лікаря. Він в разі потреби випише направлення до гастроентеролога або на гастроскопію", - йдеться у повідомленні.

Як пройти гастроскопію безкоштовно:

  • Якщо людині 50+ років – направлення випише сімейний або лікуючий лікар. Далі слід записатися в медзаклад, який має договір з НСЗУ за напрямком "Езофагогастродуоденоскопія".
  • Якщо пацієнту немає 50-ти – обстеження безоплатно можна зробити, якщо є показання і направлення лікаря. З направленням слід іти в медзаклад, який надає амбулаторні послуги за договором з НСЗУ та має обладнання.

Під час стаціонарного лікування гастроскопія також безоплатна. Що входить в безоплатну послугу:

  • консультація лікаря;
  • анестезія;
  • аналіз і опис результатів;
  • запис результатів обстеження на цифровий носій пацієнта.

В якому медзакладі можна зробити гастроскопію безплатно можна дізнатись зателефонувавши до контакт-центру НСЗУ за номером 16-77. 

Нагадаємо, психологічної допомоги потребують 60% українців. Крім того, українці можуть отримати лікування та допомогу за кордоном.

Також Інформатор писав, як отримати направлення до профільного лікаря під час війни. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Заголовне фото: з відкритих джерел

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.