Як працюють квадрокоптери Mavic в Бахмуті для авіарозвідки та ССО, - показав волонтер Юрій Голик

Боєкомплекти та озброєння окупантів утилізовані

Як працюють квадрокоптери Mavic в Бахмуті для авіарозвідки та ССО, - показав волонтер Юрій Голик
Волонтер Юрій Голик

Волонтер Юрій Голик опублікував відео, на якому можна побачити, як працюють квадрокоптери Mavic, які волонтери відправили для авіарозвідки та сил спеціальних операцій ЗСУ, в Бахмуті. Про це Інформатору стало відомо з повідомлення Юрія Голика.

“Авіарозвідка виявила неподалік наших позицій окупантів, які облаштували собі базу для майбутніх атак. Розвідники з Мавіків скоригували точний вогонь нашої артилерії. Боєкомплекти та озброєння утилізовані. Двом десяткам російських окупантів авіарозвідники та артилеристи виписали звільнення від наступу на позиції ЗСУ. Деяким із них дістався додатковий приз – запрошення до кобзона на концерт”, - написав Юрій Голик.

Раніше Інформатор повідомляв, що коли українські волонтери зробили замовлення у бельгійської компанії на купівлю дронів та тепловізорів для бійців ЗСУ, що воюють під Бахмутом,  продавець, дізнавшись про мету покупки, дав їм велику знижку.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити