Як позбутися боргу за тепло у столиці: деталі від "Київтеплоенерго"

Читать на русском

Для погашення боргу потрібно укласти договір реструктуризації та погодити графік виплачування заборгованості

Читать на русском
Гроші і батарея
Погасити борг за теплопостачання можна частково, попередньо склавши договір

Для погашення боргу потрібно укласти договір реструктуризації та погодити графік виплачування заборгованості

"Київтеплоенерго" пропонує клієнтам варіант погашення боргів за надання послуг з опалення, який не вдарить по гаманцю. Щоб знизити фінансове навантаження на сімейний бюджет та забезпечення рівномірний розподіл платежів комунальне підприємство (КП) пропонує укласти договір реструктуризації боргу.

Про це йдеться у Фейсбуці "Київтеплоенерго". Запропонований механізм дозволяє клієнтам КП сплачувати борг частинами за попередньо узгодженим графіком погашення.

Щоб скористатися цією послугою, необхідно звернутися до фахівців Центру комунального обслуговування (ЦКС), які проконсультують з цього питання та допоможуть укласти договір.

Для оформлення договору необхідно надати:

  • копії паспорта або ID-картки,
  • витяг з Єдиного державного демографічного реєстру, картки платника податків PHOKPP (IPH),
  • документ, що підтверджує право власності на житлове приміщення/квартиру та витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності.

У випадку, якщо договір укладатиме представник власника, необхідно надати довіреність та його паспорт.

Також для укладення угоди про реструктуризацію можна написати лист у довільній формі безпосередньо до "Київтеплоенерго". До листа необхідно додати увесь вищезазначений перелік документів.

Заяву про укладення договору та заповнення документів можна подати в сервісний центр, попередньо потрібно записатися в електронну чергу. Також можна звернутися з відповідним питанням до фахівців за допомогою мережі Facebook, Skype чи Telegram.

Як позбутися боргу за тепло у столиці: деталі від "Київтеплоенерго" 1

Опалювальний сезон в Україні

Україна у квітні завершила найскладніший у своїй історії опалювальний сезон. Зараз вже країна готуюється до нового сезону 2023 - 2024 років. Голова "Нафтогазу" Олексій Чернишов заявляв, що підготовка стартувала з урахуванням досвіду російських атак.

Українська енергосистема зазнала серйозних пошкоджень в результаті багаторазових атак з боку рф під час останнього опалювального сезону. Росіяни випустили понад 1,2 тис. ракет та дронів, що призвело до масштабних пошкоджень майже половини магістральних мереж, а також всіх теплових та гідроелектростанцій в Україні.

Нагадаємо, Інформатор писав, за словами заступника міністра енергетики Фаріда Сафарова, тарифи на електроенергію в будь-якому випадку доведеться підвищувати перед новим опалювальним сезоном. Питання залишиться тільки в тому – наскільки зросте ціна.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.