Головна
Життя
Туризм
15:05, 8 Лютого
Информатор UA

Интро

Португалія змінила правила вїзду для українців. Від грудня країна вимагала, щоб іноземці перед в'їздом робили тест. Про це повідомляє Інформатор. З 7 лютого для в'їзду в Португалію іноземцям низки країн (у тому числі України) достатньо надати сертифікат про проходження повного курсу вакцинації від коронавірусу. Результат негативного ПЛР-тесту більше не потрібен. Нагадаємо, Австралія вперше за два роки відкриє кордони. Крім того, українці зможуть безкоштовно здати ПЛР-тести в аеропорту Латвії. Також Інформатор писав, що в Україну стали частіше їздити іноземці. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.

Як потрапити до Португалії: для українців змінили правила в'їзду

Читать на русском

Нове правило стосується подорожуючих повітряним та морським шляхом

Читать на русском
Як потрапити до Португалії: для українців змінили правила в'їзду

Нове правило стосується подорожуючих повітряним та морським шляхом

Португалія змінила правила в’їзду для українців. Від грудня країна вимагала, щоб іноземці перед в'їздом робили тест.

Про це повідомляє Інформатор.

З 7 лютого для в'їзду в Португалію іноземцям низки країн (у тому числі України) достатньо надати сертифікат про проходження повного курсу вакцинації від коронавірусу. Результат негативного ПЛР-тесту більше не потрібен.

Нагадаємо, Австралія вперше за два роки відкриє кордони. Крім того, українці зможуть безкоштовно здати ПЛР-тести в аеропорту Латвії.

Також Інформатор писав, що в Україну стали частіше їздити іноземці.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.