Головна
Україна
Події
17:25, 17 Серпня
Информатор UA

Интро

Українці, які досягли 60-річного віку у 2022 році, мають право на призначення пенсії за віком за наявності страхового стажу не менше 29 років Про це повідомив мер Енергодару Дмитро Орлов, передає Інформатор. За її призначенням можна звертатися у будь-який час, але: якщо заяву про призначення пенсії за віком подати протягом трьох місяців з дня досягнення пенсійного віку, пенсію призначать з дня, наступного за днем досягнення пенсійного віку. якщо звернення за пенсією подати пізніше ніж три місяці, у такому разі пенсію призначать з дати звернення за нею. Заяву про призначення пенсії можна подати особисто до будь-якого сервісного центру. Також заяву можна подати дистанційно через особистий електронний кабінет за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП). При формуванні електронної заяви, потрібно додати файли сканованих документів, необхідних для призначення пенсії. Результати опрацювання звернення (настання права на призначення пенсії, дата призначення та розмір пенсії) можна подивитись в особистому кабінеті у вкладці «Мої повідомлення». Отримати консультації з пенсійних питань можна за номером: 0-800-609-580.   Нагадаємо, українські біженці можуть отримати пенсію за кордоном. Крім того, ЮНІСЕФ призупинив прийом заявок на виплати для українських родин. Також Інформатор писав, що куди звертатися, якщо соціальну допомогу не нарахували. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

Як подати заяву про призначення пенсії за віком під час війни

Читать на русском

За відсутності необхідного страхового стажу пенсію за віком можуть призначити пізніше

Читать на русском
Як подати заяву про призначення пенсії за віком під час війни

За відсутності необхідного страхового стажу пенсію за віком можуть призначити пізніше

Українці, які досягли 60-річного віку у 2022 році, мають право на призначення пенсії за віком за наявності страхового стажу не менше 29 років

Про це повідомив мер Енергодару Дмитро Орлов, передає Інформатор.

За її призначенням можна звертатися у будь-який час, але:

  • якщо заяву про призначення пенсії за віком подати протягом трьох місяців з дня досягнення пенсійного віку, пенсію призначать з дня, наступного за днем досягнення пенсійного віку.
  • якщо звернення за пенсією подати пізніше ніж три місяці, у такому разі пенсію призначать з дати звернення за нею.


Заяву про призначення пенсії можна подати особисто до будь-якого сервісного центру. Також 
заяву можна подати дистанційно через особистий електронний кабінет за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП). При формуванні електронної заяви, потрібно додати файли сканованих документів, необхідних для призначення пенсії. Результати опрацювання звернення (настання права на призначення пенсії, дата призначення та розмір пенсії) можна подивитись в особистому кабінеті у вкладці «Мої повідомлення». Отримати консультації з пенсійних питань можна за номером: 0-800-609-580.

 

Нагадаємо, українські біженці можуть отримати пенсію за кордоном. Крім того, ЮНІСЕФ призупинив прийом заявок на виплати для українських родин.

Також Інформатор писав, що куди звертатися, якщо соціальну допомогу не нарахували.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.